Yahudi kendi suçunu başkalarına yüklemekte çok mahir!

Türkiye'nin güçlenmesini, büyümesini, gelişmesini, kalkınmasını engellemek için yaptığı darbeler ortada - Kemalistleri kekleme uzmanı Yozdil’in geçim kaynağı!

Muhalif çevrelerin AK Parti ülke tarımını bitirdi yaygaraları bir kenara; Türkiye son 15 yılda yapılan yatırımlarla tarım üretiminde dünyada 7, Avrupa'da 1. Sırada.


Erbakan, 1996: "Bugün Gölcük'te tersanede Donanma Komutanlığına teslim ettiğimiz fırkateynler birçok ülkenin donanma gücüne denktir. Oysa bunlar Türk donanması için devede kulak bile değil!"


Yunanistan'ın Türk donanmasına nispet için Akdeniz'e gönderdiği YDKA Fırkateyni arızalanınca geriye dönmek zorunda kaldı!


Geçmişte bu sözleri söylediğim bir arkadaş, dalga geçmek için, "Hangi ülkeler bunlar? Uganda falan mı?" demişti. Şimdi, Türkiye'nin tek başına Akdeniz'i Türk Gölüne çevirdiğini görünce utanmış mıdır yaptığı densizlikten? Sanmıyorum. Nasipsizin tekiydi!


Erbakan'ın kuruduğu ASELSAN, İKA (İnsansız Kara Aracı) üretimini tamamladı. Tankın gördüğü fonksiyon ve görevlerin hepsini icra eden İKA yakında TSK envanterine girecek!


Bu tür haberlerde özelikle Erbakan'ı vurguluyoruz. Çünkü El-Aziz'den başka bu hakikati yazan/söyleyen kimse yok. Çünkü SP ve YRP, İsrail'e entegre!


İnsanlık çoğunluğa uyan ve çobanın yönettiği iki ayaklı koyun sürüsünden farksız. İnsanlığın çobanı Siyonizm. Çobanın çaldığı flüt ise medya ve akademiya. Medya nasıl bir makam çalıyorsa koyun sürüsü ona göre vaziyet alıp yön tayin ediyor!


Yahudi kendi suçunu başkalarına yüklemekte çok mahir. Türkiye'nin güçlenmesini, büyümesini, gelişmesini, kalkınmasını engellemek için yaptığı darbelerle yüzlerce milyar $ hortumlayan Kemalist rejim sorumlu olduğu işsizliği, yoksulluğu, fakirliği AK Parti iktidarına yıkıyor!


İşçiye, emekliye, memura, çiftçiye, asgari ücretliye T.C tarihinin en yüksek gelir artışını sadece 11 ayda sağlayan Başbakan Erbakan'a sahip çıkmayan ve şimdi ekranlarda, "açım, işsizim, yoksulum" diye feryat eden vatandaş... Sen, Erbakan'a, "Türkiye laiktir laik kalacak" diye düşmanlık ettin ya... Ha işte sen buna layıksın...


KEMALİSTLERİ KEKLEME UZMANI YOZDİL’İN GEÇİM KAYNAĞI!


Atatürkçüler, İbn-i Bidoni Yılmaz Yozdil'e, "Yılmaz bey, kaçak villa olayından sonra Sözcü'de yazmanız doğru değil. Bu Kemalistleri yıpratır. Sizin yükünüz artık bize de ağır gelir. Al şu 5 milyon $'i Sözcü'yü terk et" demişler! Ama Yozdil dinler mi? Türkiye'de en karlı ticaret olan Atatürk tüccarlığı ile Kemalistleri kekleme uzmanı Yozdil geçim kaynağını niye bıraksın?


Kaçak villa uzmanları Yılmaz Yozdil, John Dündar, Fatih Portakal ve Soner Yalçın'ı Atatürkçüler sattı mı? Hayır. Müslüman ise bir kilo patatese, soğana büyükşehirleri sattı!


*****


Atatürkçü Cumhuriyet, hakim ve savcı atamalarına AKParti ve MHP'ye yakın isimler damga vurdu demiş! Üst düzey yargı mensuplarının CHP üyesi olduğu ve yargının Kemalist rejimi koruma-kollama misyon ile tasarlandığı Eski Türkiye yargısı olsaydı sorun olmazdı!


Kemalist Sözcü, Aylık 1200 lira maaşla gelin de siz geçinin diyen vatandaşı manşet yapmış! Bana bak şuursuz vatandaş... Atatürkçü statüko 28 Şubat'ta 280 milyar $, Gezi Parkında 160 milyar $, 17-25 Aralık'ta 60 milyar $, 15 Temmuz'da 20 milyar $ bu ülkenin parasını hortumladığı için sen 1200 lira ile geçinmeye mahkumsun!


*****


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının Cumhur İttifakı'nda bir gedik açmak için sürekli şekilde tekrarladığı bir provokasyon var! "AK Partililer iktidarın MHPlileşmesinden rahatsızlar!" İsrailcilerin asıl rahatsızlığı, AK Parti'nin Yahudileşmemesi! MHP işin yutturmacası!


"MHP tek başına barajı geçsin eşek gibi anırırım" diyen dış güçlerin lejyoneri Yaşar Okuyan en iyi yaptığı işi yaparak bu sefer, "Devlet Bahçeli MiT ajanı" diyerek anırmış! Türkiye düşmanı Atatürkçüler için CIA, MOSSAD, M16, BND ajanı olmak şeref; ama MİT mensubu olmak ihanettir!


*****Ege Ordu Komutanı Emir Subayı FETÖ'den gözaltına alındı! Aslında şu FETÖ kelimesiyle Türkiye'deki İsrail'in varlığı kamufle ediliyor! Yahudi'nin 5700 yıllık kadim Kabalist öğretisinin esası kamuflaj ve takiye!


*****


Esad rejimi saflarında savaşan İran DMO terörist unsurları, Hz. Ömer'in torunu Halife Ömer Bin Abdülaziz'in mezarını yağmalayarak naaşını ve kalıntılarını belirlenemeyen meçhul bir yere naklettiler! Şiilik, İslam içinde işbirlikçi bir mezhep olarak Yahudi hahamlar tarafından ihdas edilmiş bir batıl/sapkın din anlayışıdır!


*****


Mihail Gorbaçov, Glastnost (Açıklık), Perestroyka(Yeniden Yapılandırma) diyerek dünyanın 2. Süper gücü SSCB'yi yıktı! Başkan Trump da ABD'nin Gorbaçov'u olmaya aday görünüyor! ABD'de yağma ve talana dönüşen zenci isyanı dalga dalga yayılıyor!


*****


Türkiye, İsrail gözetiminde yapılan ve işbirlikçi Arap rejimlerin taşeronluğunda planlanan darbe girişiminden Tunus yönetimini haberdar ederek engelledi! Böyle küresel bir güç olan Türkiye'de ağzı açık, alık ve dangalak sürüsü darbe yapmaya hevesli!


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: Adnan Menderes'in ülkenin başına bela ettiği icraatları hiç sorgulanmıyor!"

DİĞER HABERLER