Adnan Menderes'in ülkenin başına bela ettiği icraatları hiç sorgulanmıyor!

Milli Gazete, manşetten yine İsrail'in kılıcını sallamış-İsrail ve Türkiye'deki İsrail medyası uyduruyor, toplum çabuk unutuyor!-Trump, Siyonizm'in bağrına paslı hançeri soktu!

Bugün 27 Mayıs darbesinin yıl dönümü! Kemalist/Atatürkçü medya Sözcü, Cumhuriyet, Korkusuz 27 Mayıs darbesini haber yapmadı? Neden? Yoksa Beştepe Külliyesi'nden baskı mı geldi?


Atatürkçü/Kemalist medya Sözcü, Cumhuriyet, Korkusuz niçin 27 Mayıs darbesini görmezden geldi? Yoksa CB Erdoğan'a diktatör diye saldıran Atatürkçülerin darbeci olduğu gerçeğini topluma hatırlatmak istemediler mi?


27 Mayıs darbesinin yıl dönümü. Adnan Menderes aile olarak Sabetayist Yahudi'dir. Zaten DP'yi kuran kadroların tamamı da CHP'den ayrılanlardan ibaret. İyi de niye darbe oldu o zaman?


Sabetayist aileler arasında TC'nin kuruluşunda Atatürk'e yapılan İzmir Suikastının başarısız olması ve 15 idam ile 150'sinin yurtdışına sürgün edilmesiyle başlayan iktidar savaşı 27 Mayıs darbesine yol açtı!


Adan Menderes, Ezanı Arapça yaptığı için idam edilmedi! Bu Menderes'i kutsamak isteyen İslamcıların uydurduğu bir haylula! T.C'nin kuruluşunda Karakaş Sabetayistleri, Kapani ve Yakubi Sabetayist aileleri dışlayarak ikinci sınıf muamelesi yaptı. Menderes, Kapani koluna mensubiyetinin bedelini ödedi!


"Ezanı Arapça yaptı denilerek" Adnan Menderes'in ülkenin başına bela ettiği icraatları hiç sorgulanmıyor! Biz yazalım! IMF ve NATO'ya ülke ekonomisi ve güvenliğinin/ordusunun teslimiyeti, ABD emperyalizmi için Mehmetçiğin Kore Savaşına gönderilmesi, Atatürk'ü Koruma Kanunu'nun çıkarılması, Müslümanlara zulüm için TCK 161 ve 163'un çıkarılması, Anıtkabir'in yapılaması vs...


Türkiye, İslam ümmeti ve dünya insanlığını Sıyonizm’in sömürgesi olmaktan kurtarmak için Erbakan'ın başlattığı küresel Milli Görüş cihadına destek olmayarak muhalefet eden İslamcıların bir kısmını, Yahudi "7 güzel adam" lakabı takarak Müslüman'lara yutturdu! Bazılarını da, "Üstad" ilan ederek Müslümanlara benimsetti. Necip Fazıl, Sezai Karakoç ve Kadir Mısıroğlu gibi…


MİLLİ GAZETE, MANŞETTEN YİNE İSRAİL'İN KILICINI SALLAMIŞ!


Yahudi'nin ekmeğini yiyen Milli Gazete, bugün manşetten İsrail'in kılıcını sallamış! "İsrail'e yardım uçtu" demiş! Ancak, Filistin'e gönderilen 2 kargo uçağı sağlık yardımının başka türlü ulaştırılmasının imkânsızlığından bahsetmemiş!


Türkiye'deki İsrail bloğu CHP-İP ve HDP'ye yamanan Milli Gazete; İsrail'e gönderilen insani yardım malzemesinden rahatsız olmuş! Türkiye'deki İsrail'le yaptığı işbirliğini böylece örtme çabasında Milli Gazete!


İsrailli gazeteci Simon Aran, yeni Netanyahu hükümetinin ilk iş olarak Türkiye'ye ilişkileri normalleştirelim teklifi yaptığını ama Ankara'nın Kudüs ve ilhak edilmesi gündemdeki Batı Şeria'nın kırmızı çizgileri olduğu yanıtını vererek teklifi anında geri çevirdiğini yazdı!


İsrail'in Ankara'ya yaptığı normalleşme teklifi anında reddedilince ses Milli Gazete'den çıktı! İsrail, intikam için Milli Gazeteyi kullanarak İsrail'e yapılan insanı yardımlar üzerinden AK Parti'yi hedef aldı!


AK Parti destekçisi Pelikan Örgütü medyası, İsrail'den yapılan Türkiye ile normalleşelim açıklamalarını büyük bir iştahla manşetlere taşırken; bu teklifin Ankara tarafından geri çevrildiği haberini ise küçük puntolarla geçiştirdi! Neden?


İSRAİL VE TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL MEDYASI UYDURUYOR, TOPLUM ÇABUK UNUTUYOR!


Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasının Rusya'nın Hafter'e destek için 5 savaş uçağı gönderdiği haberi, Rus parlamentosu Duma Savunma Komitesi Başkanı tarafından reddedildi!


Bu tür haberler, Türkiye ile Rusya dostluğunu zehirlemek isteyen ABD medyasının uydurduğu yalan/sahte haberlerdir denildi!


Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasının en güçlü olduğu kurum Ciner Grubuna bağlı Habertürk TV! Nereden mi biliyorum? Çünkü tartışma programlarına katılan konuklar arasında bir yellenme yarışı var! Türkiye'de devlet gücünü kaybeden Yahudi iyi o..uruyor!


İsrail ve Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasının TSK'nin Suriye'ye müdahale ettiği askeri operasyonları ile ilgili yıllarca anlattığı kıyamet senaryolarına ne oldu? Hepsinin palavra olduğu ortaya çıktı! Ama toplum çabuk unutuyor!


TRUMP, SİYONİZM'İN BAĞRINA PASLI HANÇERİ SOKTU!


Siyonizm'in Çin'i süper güç yaparak küresel bir Komünist nizam kurma çabasını Başkan Trump baltalıyor! Trump; "Hafta sonu ABD'nin Çin'e karşı nasıl harekete geçtiğini dünya görecek" diyerek, Siyonizm'in bağrına paslı hançeri soktu!


Türkiye ile Rusya'yı yıllardır Suriye'de savaştırmak için uğraşan İsrail havasını alınca bu sefer de aynı komployu Libya'da kurma derdinde. Ama yine avucunu yalayacak!


Rusya parlamentosu, Libya'ya asker gönderilmesi teklifini reddetti. İsrail affedersiniz şeytan ile Türkiye'deki şeytanlar azapta...


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: Milli Derin Devlet’in ezip posasını da çöplüğe döktüğü isimler saymakla bitmez!"

DİĞER HABERLER