Fikri Sağlar da sahaya indiğine göre CHP'deki kavga çok büyük!

CHP'li eski vekil Türkiye'deki İsrail'İn asal adamlarından Fikri Sağlar köşe yazısında Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi. Sağlar 'Böyle siyaset olur mu?' başlıklı yazısında "CHP milletvekilleri adı üzerinde milletin vekilidir. Partinin malı değildir. Talimatla bir başka partiye göndermek yasal olsa da ahlaki değildir. Üstelik bu partiler CHP ile iş birliği yapacaklarını söylememektedir" açıklamasında bulundu.

CHP için süredir düğmeye basılmış... Türkiye'deki İsrail CHP'de köklü bir değişim için hazırlıklarını yürütüyor.


CHP içindeki Selanikli Kemalcılarla Dersimli Kemalcılar arasındaki kavga artık iyice ayyuka çıkmış durumda...


Türkiye'deki İsrail çevreleri bu kavgayı kamuoyu önünde de açıkça sergilemeye başladılar.


Türkiye'deki İsrail'in Pelikan eliyle iktidarı, Selanikli Kemalcılar eliyle de CHP'yi dizayn etme çabası gittikçe hız kazanmaya başladı.


Pelikancılar Süleyman Soylu'ya operasyon çekerek kendilerini açığa çıkarırken Selanikli Kemalcılar da medya önünde açık bir kavgaya tutuştular.CANAN'IN PARLATILMASI ÖYLESİNE DEĞİL!


Amerika'da yayın yapan Foreign Policy dergisi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu ay başında gündemine alarak alabildiğine parlatmış ve CHP için genel başkan yapılması için hazırlatıldığı imasında bulunmuştu. Dergideki ifadeler şöyleydi:


"Kaftancıoğlu, ülkesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı mücadele veren partisinin başarısındaki ana etkenlerden biri olarak görülüyor. Putları yıkan ve sahne arkasında yorulmaksızın çalışan 48 yaşındaki Kaftancıoğlu, aynı zamanda geleneksel olarak yaşlı adamların hüküm sürdüğü partisinde nesilsel değişimin sembolü..."


Türkiye'deki İsrail'in amacı Canan Kaftancıoğlu'nu getirmek mi bilinmez ama derginin yayını sonrası CHP'de kavga iyice kızıştı...İLGİLİ HABER ◼ Siyonist medya Türkiye'de siyasetçi parlatmayı sever, sıradaki: Canan....VESAYETÇİ REJİMİN ASAL ADAMI SAĞLAR DA SAHAYA İNDİ!


İşte bugün CHP içindeki kavganın şiddetini gözler önüne serecek bir çıkış da Türkiye'deki İsrail'in asal adamlarından Fikri Sağlar'dan geldi.


CHP Genel Başkanı'nı hedefine koyan Sağlar Kılıçdaroğlu'nun politikalarını sert bir dille eleştirdi.


Birgün Gazetesi'ndeki köşesinde Kılıçdaroğlu'nu hedef alan Sağlar'ın önemli detaylar içeren yazısı şöyle:


"CHP’nin DEVA ve GELECEK partilerine seçime girememeleri halinde milletvekili verebileceklerini söylemesi, siyasetin etik dışına taşındığını gösteriyor!


CHP daha önce, İYİ Partinin seçime girmesi için bu yöntemi kullanmıştı.


Oysa DEVA ve GELECEK partileri için durum aynı değil!


Çünkü bu 2 parti çok kısa zaman önce laik demokrasi, insan hakları, eşitlik, hukuk ve barışı yok eden AKP’yi kuran kadrolar tarafından kurulmuştur.


CHP milletvekilleri adı üzerinde milletin vekilidir. Partinin malı değildir.


Talimatla bir başka partiye göndermek yasal olsa da ahlaki değildir.


Üstelik bu partiler CHP ile iş birliği yapacaklarını söylememektedir.


Ayrıca Davutoğlu ömrü boyunca CHP ile mücadele ettiğini söylüyor. Ama Kılıçdaroğlu CHP’sini ayırıyor.


Bu söylem, CHP’ye oy veren seçmenin kafasını karıştırmaktadır. Seçmen hangi CHP’ye oy vermiştir. Davutoğlu’nun mücadele ettiği CHP’ye mi? Yoksa Kılıçdaroğlu’nun CHP’sine mi? Buradan başka bir soru daha çıkar. Kılıçdaroğlu’nun CHP’si nasıl bir CHP’dir?


AKP içinden kopanlarla aynı düşündüğünü söyleyen Kılıçdaroğlu’nun tek adam iktidarına muhalefet yapması mümkün olamaz!


Kaldı ki Kılıçdaroğlu, “hedefimiz Millet İttifakının iktidarıdır” diyor.


Yani CHP’nin iktidar olacağına ihtimal vermiyor.


Oysa kararlılık, cesaret ve iddia umudu getirir!"FİKRİ SAĞLAR DA SAHAYA ÇIKTIĞINA GÖRE KAVGA BÜYÜK!


Fikri Sağlar CHP'nin Sabetayist kanadının önderlerinden... Vesayetçi rejimin asal adamlarından olan Sağlar Baykal döneminde de defalarca baş kaldırmıştı!


Deniz Baykal her defasında kendisini mağlup etmişti ama fırsat buldukça çıkışlar yapmaya devam ediyor. CHP içindeki isyan ve mağlubiyetlerinin sayısı bilinmiyor ancak Türkiye'deki İsrail her defasında onları silerek yeniden sahneye sürüyor.TEMİZLİK BÜYÜK OLACAK!


İktidar partisi içinde Milli Görüşçülerle Pelikancılar, ana muhalefet partisi içinde ise Selanikli Kemalcılarla Dersimli Kemalcıların kavgası devam ediyor.


Diğer taraftan yine Pelikancılar eliyle Cumhur İttifakını kırmaya çalışan malum kesim Bahçeli yerine Akşener'i ikame etme çabasında...


Milli Görüş Derin Devleti ile Türkiye'deki İsrail'in iktidar mücadelesi de olan bu kavgaların sonuçlarını şimdiden söyleyelim.


50 yıldır Milli Görüş karşısında hiç bir mücadeleyi kazanamayan Türkiye'deki İsrail'in kesin bir mağlubiyeti...


Yani Türkiye'deki İsrail'in ülke siyasetinden, medya ve akademiyadan büyük oranda temizliği yakındır...

DİĞER HABERLER