Trump, Siyonistlerin dünyayı dinsizleştirme projesine de karşı!

Trump, Siyonistlerin dünyayı dinsizleştirme projesine de karşı!

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, eyalet valilerinden yeni tip koronavirüs önlemleri çerçevesinde kapatılan ibadethanelerin açılmasına izin vermelerini isteyerek, aksi halde kendi yetkilerini kullanacağını açıkladı.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump, eyalet valilerinden yeni tip koronavirüs önlemleri çerçevesinde kapatılan ibadethanelerin açılmasına izin vermelerini istedi "yoksa ben yetkimi kullanır, açarım" dedi.


Trump, Beyaz Saray'da basına yaptığı açıklamada, "Benim talimatım çerçevesinde Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi, dini topluluklara yönelik bir rehber yayınlıyor" dedi.'Kiliseler, sinagoglar ve camiler temel hizmet veren yerler'


Bazı valilerin kürtaj klinikleri gibi yerleri "temel yerler" kategorisine aldığının altını çizen Donald Trump, "Ben bugün kiliseleri, sinagogları, camileri ve ibadethaneleri, 'temel hizmet veren yerler' olarak nitelendiriyorum. Valileri ibadethanelerin açılmasına hemen izin vermeye davet ediyorum" ifadesini kullandı.


İbadethanelerin toplumu bir arada tuttuğunu vurgulayan Trump, "Rahipler, İmamlar ve Yahudi din adamları cemaatlerinin güvende olduklarından emin olacak" değerlendirmesinde bulundu.


ABD Başkanı Trump, valilerin ibadethanelerin açılmasına bu hafta sonu izin vermemeleri durumunda kendi yetkisini kullanacağını belirterek, "Amerika'da daha az değil daha çok duaya ihtiyacımız var." diye konuştu.Trump Siyonizm'in toplumları dinsizleştirme projesine de karşı!


Siyonistler için en kullanışlı insanlar ilkeleri, değerleri, maneviyatları olmayan dinden uzak insanlar... Bunun için uzun yıllardır dünyayı maneviyattan uzaklaştırıp, dinsizleştirme politikaları yürütüyor.


İşte Trump'un bu talebi Siyonizm'in dünyayı dinsizleştirme projesine de bir karşı duruş anlamı taşıyor. 


Maneviyata yönelen insanların hak dini bulmaları ise mutlak sondur. Çünkü yol tektir!

DİĞER HABERLER