Teravih namazı kılmak bahanesi ile polise saldıranlar, Türkiye'deki İsrail'in dinci ayağıdır!

Teravih namazı kılmak bahanesi ile polise saldıranlar, Türkiye'deki İsrail'in dinci ayağıdır!

Çakma Milli Görüşçüler İzmir provokasyonuna sessiz kaldılar! Türkiye-İsrail ilişkilerinin düzelmesini kimler istiyor?

İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in darbe çığırtkanlığı ve erken seçim propagandası ters tepince bu sefer milletin hassasiyetlerini, dini değerlerini hedef alarak toplumsal bir gerginlik için hem laik/Atatürkçü geçinen Truva atları hem de Alparslan Kuytul gibi din ajanları piyasaya sürüldü!


CIA/MOSSAD imalatı ve Adana Merkezli Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul ve bindirilmiş kıtaları toplu halde teravih namazı kılarak müdahale eden polislere "Doğu Türkistan olmayacağız!" sloganları ile saldırdılar.


Bu provokasyona ilk destek nereden geldi? FETÖ teröristi Hakan Şükür'den!


Koronavirus salgını tedbirleri nedeniyle günlük ibadetlerin toplu halde engellenmesi kararlarına karşı sözde takva numarası yaparak radikal bir Müslüman imajı çizmek için kandırdığı öküz sürüsü ile polislerle çatışan MOSSAD/CIA imalatı Alparslan Kuytul gibileri Türkiye'deki İsrail'in dinci ayağıdır!


Türkiye'deki İsrail'in dinci ayağı Furkan Vakfı lideri Alparslan Kuytul sosyal medya hesabından yaptığı hezeyanlarla günlük ibadetlerin toplu halde icra edilmesi yasaklarına karşı toplumu isyana teşvik ediyor!


MOSSAD/CIA beslemesi Alparslan Kuytul diyor ki; "Cuma yasak, namaz yasak, cami yasak, teravih yasak, bayram yasak. Zerre kadar imanı olan bu zulme karşı çıkar!"


Öncelikle ibadetlerin toplu halde yapılmasına geçici bir yasak getirildi. Sen ibadetini evde yaptın da engel olan mı oldu? Koronavirus salgınıyla mücadele için insanların toplu olarak bir arada bulunanları bilimsel olarak sakıncalı!


Teravih namazı provokasyonu ile vatandaş ve polisi çatışmaya sürükleyen Alparslan Kuytul'a en büyük destek İslam düşmanı Kemalcılardan geldi! Kimler kimlerle birlikte...


Namaz provokasyonuyla İsrail'in Türkiye'deki emellerine hizmet eden Alparslan Kuytul'a, Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı makamında şehit eden terör örgütü DHKP-C’nin propagandasını yapan Taylan Kulaçoğlu'nun kurduğu 'İsimsizler Hareketi' de destek çıktı!


Öküz Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'liler... Sahiplendiğiniz Alparslan Kuytul'un toplu Teravih Namazı provokasyonunu gördünüz mü? Siz, daha dost kim düşman kim bunu bilmiyorsunuz! Siz kim Milli Görüş'ü temsil etmek kim?


ÇAKMA MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER İZMİR PROVOKASYONUNA SESSİZ KALDILAR!


SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel ve salako-palyaço YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, Kemalist statükoya öyle bir entegre olmuşlar ki, İzmir'de minarelerden Çav Bella çalınmasına bile suskun kaldılar. Yazıklar olsun.


Paganist inkârcı Atatürkçülerin İzmir'de minarelerden Çav Bella şarkısını çalmalarına karşı Milli Gazete de çok duyarsız davrandı. Neden? Yoksa yandaş Atatürkçüler küser mi?


FOX'tan İsmail Küçükkaya'nın bile isyan ettiği camileri hedef alan saldırılara karşı İngiliz Temel ve Fatih Erbakan'dan hala bir ses çıkmış değil! Atatürkçülerle bu kadar aşna fişna olmak da neyin nesi?


Kudüs ile ilgili bugün; "Söz Bitti Eylem Zamanı" diyor Milli Gazete. Yamandığınız Paganist, inkarcı Kemalist statüko ile birlikte Kudüs için eyleme mi geçeceksiniz?


TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİNİN DÜZELMESİNİ KİMLER İSTİYOR?


İsrail hükümet yetkililerinden Türkiye ile ilişkilerin normalleştirilmesiyle ilgili yapılan beyanlara iktidar destekçisi medyanın neden bu kadar ilgi gösterdiği sorusunun cevabını biliyor musunuz?


Siyonizm ve İsrail düşmanı radikal dinci Yeni Akit, İsrailli yöneticilerden gelen Türkiye ile ilişkileri düzeltelim şeklindeki açıklamalara neden bu kadar ilgi duyarak İnternet sitesinde manşete çekiyor?


İktidar yandaşı Pelikan Örgütü medyasında Türkiye-İsrail ilişkilerinin düzelmesine öyle bir hasret ve umutla bakan yazarlar var ki, Türkiye ile normalleşelim diyen İsrailli yetkililerin sözü anında manşete taşınıyor!


İsrail'in Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Roey Gilad'ın, "İsrail'in İdlib ve Kovid-19 dahil ortak çıkarları" başlıklı bir yazı yazısı AK Parti yandaş internet haber sitelerinde manşetlerde…


Neden bu kadar ilgi? Çünkü AK Parti destekçisi denilen Pelikan Örgütü medyası gerçekte İsrail yandaşı!


İsrailli devlet yetkililerinden yapılan ve giderek yoğunlaşan Türkiye ile ilişkileri normalleştirelim çağrıları çok büyük bir tehdittir! İsrail'in düşmanlığından değil; dostluğundan korkun!


İsrail her türlü ihaneti, kalleşliği dostluk/müttefiklik adı altında yapar. Yahudi'nin açık düşmanlığından korkma! Dostluğundan kork!


Bu arada; İsrailli Jarusselam Post; Türkiye'nin Suriye'de Hizbullah militanları ile İdlib'deki mücadelesinden İsrail ordusu çok şey öğrendi demiş! Öküz yandaşlar da bu haberi manşet yapmış! Yahudi gazetesi bu haberinde Türkiye'nin Suriye'de İsrail'in düşmanı Hizbullah ile savaşan bir devlet olduğunu dolayısıyla İsrail ile Suriye'de derinden işbirliği yaptığı imajını vererek Türkiye'yi yıpratmak istiyor!


*****


Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Kocias: "ABD bölgeden çekildi. İsrail'de hükümet kurulamıyor. Çin bölgeye ilgisiz. AB tamamen paralize olmuş. Türkiye bu durumu lehine çevirip bölgede ipleri elinde tutuyor!" Yunanın gördüğü bu gerçekten ülke insanımızın haberi yok!


*****


Türkiye'nin UMH'ne sağladığı üstün teknoloji ürünü silah sanayii; Batı'nın silah sanayii ile desteklediği terörist Hafter ve eşkıyalarını çil yavrusu gibi dağıttı. Erbakan sayesinde teknolojik üstünlük Türkiye'nin eline geçti!


*****


CHP içindeki Selanikli Kemalcılar ile Dersimli Kemalcılar arasındaki iktidar kavgası sertleşti. Selanikli Kemalcılar, Dersimli Kemal'i 19 Mayıs Anıtkabir ziyaretinde yalnız bıraktı. Bununla yetinmeyen Selanikliler, Dersimli Kemal'in 2 milyonluk makam aracını deşifre etti!


CHP Antalya 24.Donem Milletvekili Yıldıray Sapan, CHP'li Kumluca Belediyesinin 2 milyon lira rüşvet aldığını söyledi. Zaten CHP rüşvete karşı değil; rüşvetin CHP dışında başkalarına verilmesine karşı!


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “İslam; kölelerin değil, özgür ve hür olanların dinidir!"

DİĞER HABERLER