İslam; kölelerin değil, özgür ve hür olanların dinidir!

1923 T.C rejiminde köleliğe razı olduktan sonra minareden ister ezan isterse Çav Bella çalınsın ne fark eder - Filistin halkı ve davasının koruyucusu/sahibi Türkiye'dir! - İngiliz Temel, "Seçimlere müdahale edecekler nasıl anlarsınız anlayın!” demiş!

Atatürkçülük paganizminin devlet gücü ve yasalarla topluma dayatılmasına rıza gösteren köle Müslüman'ın İzmir'de minarelerden Çav Bella çalınması zoruna gitmiş!


Bu ülkede Atatürkçülerin efendi, Müslümanların köle olarak yaşamına itirazı olmayan yanaşmacı, dalkavuk Müslüman minaresinde Çav Bella çalınmış diye feryat ediyor!


Erbakan'ın dediği gibi 1923 hile rejimi ve köle düzeninde köle/parya olarak yaşamayı içselleştirmiş şuursuz Müslüman, minaresinde Çav Bella çalınmasına çok öfkelenmiş!


Köle ruhlu ve parya zihniyetli Müslüman'a sesleniyorum. İslam kölelerin değil, özgür ve hür olanların dinidir. 1923 T.C rejiminde köleliğe razı olduktan sonra minareden ister ezan isterse Çav Bella çalınsın ne fark eder?


Köle Müslüman, Atatürkçülere diyor ki; "Siz bu ülkede efendi olun. Kanunlarını siz yapın. Paganist ritüellerinizi resmi ideoloji olarak topluma dayatın. Ama minarelerden ezan okunmasına izin verin. Biz böyle sürüngen gibi yaşamaya razıyız!"


Kemalist rejim düşmanı ilan edilen Erbakan'a 3 kez darbe yaparak 4 Milli Görüş partisini kapatan Atatürkçü statükonun parlatıcısı, cilalayıcısı olan Saadetçiler, İzmir'de minarelerden çalınan Çav Bella şarkısına eşlik etmiş midir?


Minarelerden Çav Bella şarkısından rahatsız olan Müslüman, 18 yıldır Müslümanların oyu ile iktidarda olan AK Parti ve CB Erdoğan'a da Atatürkçülerin paganist ritüellerini dayatmalarına karşı sessizler! Kemalist eğitim sistemi ile köleleştirilen 4 nesil kaybedildi. Yeni nesil ne zaman ortaya çıkar belli değil!


FİLİSTİN HALKI VE DAVASININ KORUYUCUSU/SAHİBİ TÜRKİYE'DİR!


CB Erdoğan ile Mahmud Abbas telefonda görüştü. Filistin'in İsrail ve ABD ile yapılan tüm anlaşmalardan çekilmesi sonrası bu görüşmenin dünyaya verdiği mesaj şudur: Filistin halkı ve davasının koruyucusu/sahibi Türkiye'dir!


Filistin yönetimi, BAE tarafından gönderilen Koronavirus yardım malzemelerini reddetti. Türkiye, düşman ülkeleri bölgeden izole edebilen küresel bir güç!


*****


"Türkiye, Afrin'e giremez. Orada ABD var" diyecek kadar emperyalizm uşağı Alparslan Kuytul, bayramda yasağa rağmen akrabalarını, arkadaşlarını ziyaret edeceğini açıkladı! İnşallah sözünde durur!


Türkiye'deki tarikat ve cemaat liderlerinin ne kadar cahil olduklarına güzel bir örnek Alparslan Kuytul! "Afrin'e girersin ama çıkamazsın. Oradan ABD var. Bu tuzak" demişti Kuytul! Türkiye, ABD'ye rağmen Afrin'e girip çıkalı yıllar oldu!


*****


CHP yandaşı Sözcü TV'de Sabetayist Nevşin Mengü'ye konuk olan İngiliz Temel, "Seçimlere müdahale edecekler nasıl anlarsınız anlayın!” demiş! Milli iradenin desteğiyle iktidara gelmiş Refah-Yol hükümetine ve Başbakan Erbakan'a karşı 28 Şubat post-modern darbesini gerçekleştiren Atatürkçü zihniyete yanaşmış Karazangoçoğluna bak sen!


*****


"19 Mayıs Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun" diyen TRT'yi eleştiren katı laik/Kemalist Ayşenur Arslan; "19 Mayıs Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramıdır" dedi! En radikal Atatürkçünün hali pürmelali de bu!

*****


"Hacker Of Savior" Grubu İsrail'e siber saldırılar düzenledi!" Ele geçirilen kamuya ait sitelerde, "İsrail'in yıkımı için geri sayım çoktan başladı. Büyük sürprize hazır olun" mesajıyla yayınlanan videolarda Tel Aviv ve Hayfa bombalanıyor! Mesaj anlaşıldı mı?


*****


Dünyanın en güçlü ekonomileri Koronavirus sebebiyle resesyon ilan etmişken; Türkiye her gün milyar $'lık bir projeyi milletin hizmetine sunuyor! Şehir Hastaneleri… Barajlar... Yollar... Hızlı trenler... Metro... Tüneller... Köprüler… vs...


*****


İstifa eden Cihat Yaycı paşayı canhıraş savunan Ahmet Zeki Üçok'un, Bahriye Üçok'un yeğeni; damadı bir İstanbul Yahudisi olan Dani Rodrik olan eski 1. Ordu Komutanı Çetin Doğan'ın üvey amcasının torunu olduğunu biliyor musunuz?


*****

Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası, Suriye üzerinden yıllardır Türkiye ile Rusya ilişkilerini sabotaj ile çökertme çabasından sonuç alamayınca şimdi benzer provokasyonu Libya üzerinden yapmaya başladı.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Türkiye, Siyonist/Haçlı Batı'nın beslemesi Hafter ve itlerini Libya'dan siliyor!"

 

DİĞER HABERLER