İslam'da zekâtı devlet alır, dağıtır

İslam'da zekâtı devlet alır, dağıtır

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil gündeme dair kısa notlarını paylaştı, aktüel konular üzerine değerlendirmelerde bulundu. Okurlarımız için derledik…

Aktüel konular üzerinde değerlendirmelerde bulunan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “İslam'da zekâtı devlet alır, dağıtır. İslamafobyası olan CHP laikliğe aykırı bulup karşı çıkıyor. Şu Saadet Partisi'ne ne oluyor?” diye sordu.


İslam'da zekâtı devlet alır, dağıtır. İslamafobyası olan CHP laikliğe aykırı bulup karşı çıkıyor. Şu Saadet Partisi'ne ne oluyor?


Türkiye lehine, milletimiz yararına olan her şeye karşı çıkma misyonu artık CHP'yi sollayan Saadet Partisi'nde. Yahudi'nin zaferi!


***


KOMÜNİST YENİ DÜNYA DÜZENİ!


Çin'in dünyanın başına bela ettiği koronavirüs salgınını küresel Siyonist medya ve akademiya Çin lehine propagandaya dönüştürdü.  


Küresel Siyonist medya ve akademiya koronavirüs olayına ilişkin Çin ve Küba'yı yere göğe sığdıramıyor: komünist yeni dünya düzeni!


***


İsrail'le, Atatürkçülüğün devlet gücü ve yasalarla tüm topluma dayatılmasıyla bir sorunu olmayan tarikat ve cemaatler batıldır.


***


SENİN ÇOK SEVDİĞİN BİRİ MUTLU EDER


Gerçekte seni sevenlerin çokluğu değil senin sevdiklerinin çokluğu; seni çok seven biri değil senin çok sevdiğin biri mutlu eder.


***


Mahşerde kiminin utançtan yüz etleri dökülür. Belki de alçakları yüceltip kanı beş para etmezleri kahraman yaptıkları içindir!


***


ENDİŞE EDECEKSEN...


Endişe edeceksen tedbirde kusurun için et -zira sorumlusun- sonuç için etme; Allah'ın yazdığından başkası asla olmaz.


***


Unutma! Sana şah damarından yakın, her şeyi bilen, her şeye gücü yeten, sonsuz merhamet sahibi, şefkatli bir Yüce Rab'bin var.

DİĞER HABERLER