İçimizdeki Covid-20'lere rağmen Türkiye, NATO'nun yeni patronu!

İçimizdeki Covid-20'lere rağmen Türkiye, NATO'nun yeni patronu!

Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'si zor durumdaki Avrupa'ya yardım gönderiyor - Öküzler, salako ve palyaçolar kim, Milli Görüş'ü temsil etmek kim?

Koronavirus salgınıyla birlikte iki ayakları üzerinde yürüyen, dış görüntü olarak insanla tıpa tip özelliklere sahip ancak katı bir İslam düşmanı olan KORONOSPU Ç.k.I.r denilen yeni bir canlı türü keşfedildi!


Allah'ın ayetiyle dalga gecen Hakan Aygün'ün suçu yok! Bütün suç Eczacılar Odasının! Mahallede yırtık prezervatif satan Eczaneyi şikâyet sonucu kapatsalardı eğer böyle nesebi bozuklarla uğraşmayacaktık!


Hakan Aygün diye bir Selanikli Yahudi dönmesi Kur'an ayetiyle istihza etmiş. Atası Firavun, Roma, Yunan, Bizans'da alay etmişti! Onların saltanatları bitti ama Kur'an hala dipdiri ve canlı! Hakan Aygün denilen swinger mahsulü, İsrail dölü, ensest imalatı, kerhane artığı, köprüaltı ürünü de bir gün ölecek! Kur'an kıyamete kadar ve sonrasında da baki kalacak!


Geçmişte Atatürk heykeli yapmak için Türkiye genelinde yardım kampanyası başlatan COVİD-20 Kemalizm virüs süper taşıyıcısı ‘Sözcü’ ise manşetinde, Milli Dayanışma Kampanyasına düşmanlık etmiş!


Hadesten ve necasetten teharetsiz kenef muhalif Fatih Portakal, Milli Dayanışma Kampanyasına, "Saray'da akçe mi bitti?" diyerek karşı çıktı! Ulan dangoz... Akçesi yok dediğin Saray, 1,5 milyar TL harcayarak yaptığı Ok Meydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesini 2 gün önce hizmete açtı!


Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, karantina günlerinde Kur'an okumaya başladığını söyledi. COVİD-20 Kemalizm virüs taşıyıcıları Ronaldo'yu irticacı ilan edip linç kampanyası başlatırlar mı?


COVİD-19 ABD üretimi olsa ABD'de; Siyonizm üretimi olsa İsrail'de; Çin üretimi olsa Çin'de; Haçlı AB üretmiş olsa Avrupa'da salgın haline gelmezdi! Bu virüs, yüce Allah'ın sonsuz güç ve kudretinin karşısında insanlığın acziyetini hatırlatmak için Allah tarafından yaratılmış bir imtihandır!


Türkiye, COVİD-19 salgınında zor durumdaki İspanya ve İtalya'ya TSK'ya ait uçak ve gemilerle sağlık malzemesi gönderdi. Bu, Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sidir! Müstemleke 1923 T.C rejimi yok artık elhamdülillah!


Türkiye, NATO'nun patronluğunu ABD'nin elinden alıyor. TSK'nın İspanya ve İtalya'ya yaptığı NATO dayanışması çerçevesindeki yardım iki ülkede de gündemin 1 numarası oldu… Türkiye, NATO'nun yeni patronu!


ÖKÜZLER, SALAKO VE PALYAÇOLAR KİM, MİLLİ GÖRÜŞ'Ü TEMSİL ETMEK KİM?


Her olay ve meselede Türkiye düşmanı CHP-HDP-İP cephesine yedek lastik/macuncu rolünü üstlenmeyi misyon edinmiş Saadet Partisi; milli birliği, dayanışmayı, bütünleşmeyi sağlayacak Milli Dayanışma Kampanyasına da karşı pozisyon aldı! Yahudi'nin ekmeğini yiyen onun kılıcını sallar!


CB Erdoğan'ın Milli Dayanışma Kampanyasına öküz Saadetçiler ile salako palyaço YRP'liler; Allah'a, Kur'an'a, İslam'a saldıran KORONOSPU çocuklarıyla aynı safta, aynı cephede yer alıyorlar. Erbakan'ın dediği gibi; "Ağzı açık, alık ve dangalaktan Mü'min olmaz!"


SP kabuk yönetimi ile Fatih Erbakan'ın YRP'si istisnasız her olay, mesele ve gelişmede Türkiye'deki illüzyoncu İsrail medyası ve akademiyası ile aynı cephede yer alıyor. Utanmadan ağızlarından da Milli Görüş eksik olmuyor!


Millet olma irade ve şuuruna/ruhuna katkı sağlayacak Milli Dayanışma Kampanyasına CHP-HDP-İP şer cephesine yanaşan yancı SP ile YRP Milli Görüş'ü temsil edemez! Öküzler, salako ve palyaçolar kim, hak dava Milli Görüş'ü temsil etmek kim?


Yaptırdığı genel merkezi sözde bağış kampanyasıyla topladığı parayla yaptıran Saadet Partisi kabuk yönetiminin milli dayanışma ruhunu canlandıracak Milli Dayanışma Kampanyasına muhalif olması Türkiye düşmanlığıdır!


Milli Dayanışma Kampanyasıyla ilgili şer cephesi CHP-İP-HDP ile yan yana duran SP ile YRP elmanın iki yarısı gibiler. Yok birbirlerinden farkları... Madem öyle niye ayrı gayri var?


*****


DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, A Takımı’nı belirledi. 21 kişilik Başkanlık Divanı’nda 7 kadın genel başkan yardımcısı oldu. Bir isim dikkat çekici. Taylan Bilgel'in kızı Yasemin Bilgel. Taylan Bilgel, Aydın Doğan Holding yönetim kurulu üyesi ve Anadolu Otomotiv şirketinin kurucusu ile yönetim kurulu başkanı.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Milli Dayanışma Kampanyası” maskeleri bir kez daha düşürüyor!"


DİĞER HABERLER