LGBTİ'li sapkınlar harekete geçti, hedefte çocuklar var!

LGBTİ'li sapkınlar harekete geçti, hedefte çocuklar var!

Müslüman Türk aile yapısını ortadan kaldırmayı kendilerine görev edinen LGBTİ'li sapkınlar bu kez çocuklar üzerinden harekete geçti. Ahlak teröristleri çocukları kullanarak kirli emellerini yaymaya çalıştı.

Cinsiyetsiz bir toplum oluşturmaya ve Müslüman aile yapısını bozmaya and içen LGBTİ'li sapkınlar bu kez kirli kampanyalarına çocukları alet etti. Hem de bilinçaltılarını hedef alarak...


Çocuklardan gökkuşağı renklerini çizerek camlarına asmalarını isteyen sapkınların art niyetini bilmeyen masum miniklerin bu kampanyadan etkilenerek camlarına astıkları gözleniyor.


Aile geleneğimizi kökten kurutmaya çalışan sapkınlar, çocukların kendilerini sembolize eden renkleri çizip pencerelerine asmalarını istedi. LGBTİ'nin ne olduğunun farkında dahi olmayan çocuklar ise bu plana alet oldu.


Öte yandan bazı okulların öğretmenleri de yürütülen kirli kampanyaya kimi bilmeden kimi de kasıtlı biçimde ön ayak olarak destek çıktı. Bazı öğretmenlerin ders ve ev ödevi adı altında, çocukların zihinlerini bulandırdığı ortaya çıktı.


Söz konusu öğretmenler sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunarak öğrencilerinin LGBTİ'yi temsil eden resimler çizip camlarına asmalarını istedi.


İşte o paylaşımlardan bazıları;DİĞER HABERLER