Yahudi yanlış tuşa basmaz: Sabetayist Mete Gündoğan İngiliz Gazetesi'nin yazarı olmuş!

Saadet Partisi'nde sürekli lider adayı olarak tutulan Sabetayist Mete Gündoğan Türkiye düşmanlığı yapan İndependent Türkçe'ye yazar oldu.

Bir süredir Türkiye'de internet ortamında yayına başlayan ve Türkiye düşmanı yayınlarıyla dikkat çeken İngiliz Gazetesi Independent kendisine yazar olarak Mete Gündoğan'ı seçti...


Gazetesinde hep Türkiye düşmanı, en aşırı uçları yazar yapan Siyonist gazete Mete Gündoğan'ı Türkiye'den Sesler köşesinde yazar olarak duyurdu.


Erbakan'ın "Yahudi yanlış tuşa basmaz" sözü bir kez daha hayat buldu, El-Aziz bir kez daha haklı çıktı. Erbakan'ın yanına Siyonizm tarafından yerleştirilen ajanlar Şevket Kazan ve Oğuzhan Asiltürk'ün esas gayeleri Erbakan'ı Yahudi desteğiyle zamanla saf dışı bırakıp yerine geçmekti.


Ama Erbakan dehası karşısında başarısız kalan bu plan tutmayınca bu kez iki isim de kendi yerlerine partinin başına geçirecekleri alternatifli iki kişi belirlemişti: Numan Kurtulmuş ve Mete Gündoğan!


Bu iki ismin de ortak özelliği Sabetayist olmalarıydı... Şevket Kazan Numan Kurtulmuş'u hazırlarken; Oğuzhan Asiltürk de Mete Gündoğan'ı kendi çömezi olarak partini başına getirmek için yetiştiriyordu.


Yahudi her zamanki gibi biri olmazsa diğerini kullanabilsin diye ikisini de ayrı ayrı hazırlıyordu.Numan Kurulmuş hamlelerini Erbakan hayattayken oynayan bu ajan ikili Erbakan'dan öyle bir karşı oyun gördüler ki çareyi televizyonlarda ağlamakta buldular.


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in daha genel başkanlığa adı geçmiyorken çok uzun yıllar öncesinden duyurduğu Yahudi'nin Numan Kurtulmuş ve Mete Gündoğan planı Numan Kurtulmuş oyun dışı kalınca bir süredir Mete Gündoğan'a çevrilmiş bulunuyordu.


Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in 2009 yılında attığı manşet!

Erbakan'ın kongrede Numan Kurtulmuş'un elini kaldırdığı ilk günde Numan Kurtulmuş'un hain olduğunu belirten Zeki Geçkil mücadelesini başlatarak gün gün Milli Görüş'e ihanetini ifşa etmişti. Tüm teşkilatların El-Aziz'e karşı çıkmasına rağmen mücadelesini sürdüren Geçkil'in haklılığı sonunda Erbakan'ın yargı yoluyla Kurtulmuş'u partiden kovmasıyla zafere dönüşmüştü. Hem de Zeki Geçkil'in gazetemizde attığı manşette de belirttiği gibi Numan için "sütü bozuk" diyerek partiden kovmuştu Erbakan!


Milli Görüş Lideri Erbakan da 17 Ağustos 2010'da Numan Kurtulmuş için

İşte Numan kartları devre dışı kalan Saadet Partisi'ndeki İsrail işbirlikçisi aksaçlılar ekibi Mete Gündoğan için uzunca bir süredir çalışma yapıyorlardı ancak El-Aziz'in ısrarlı yayınları karşısında bu planı sürekli erteleyerek geçici isimlerle yola devam ediyorlardı.


Çok yıpranmasına, hiç bir başarı göstermemesine rağmen Temel Karamollaoğlu'nun yeniden genel başkanlığa getirilmesi de işte bu sebepleydi.


İşte Mete Gündoğan'ın Independent gibi Siyonist bir gazetede yazarlığa başlaması Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'i iki kez haklı çıkardı.


Birincisi Mete Gündoğan'ın da bir Sabetayist olduğu ve Independent'ta yazarlık yaptırılacak kadar Yahudi'nin adamı olduğu gerçeğini ikinci olarak ise yine Gündoğan'ın Saadet Partisi'nin başına getirilmek istenmesi planından vazgeçilmediği...


Independent uzman biri kişi diyerek verdiği Mete Gündoğan'ı parlatarak işte bu plana hizmet ediyor.

DİĞER HABERLER