Covid-20’lerin taptıkları Batı ve değerleri meğer bir seraptan ibaretmiş!

Avrupa'da yaşlılara triyaj kuralları uygulanarak ölüme terk ediliyor - Libya'da Türkiye-İsrail savaşı resmen başladı...

PKK terör örgütüne kamu imkânlarını peşkeş çeken HDP'li belediye başkanlarının görevinden alınmasına demokrasi/özgürlükler adına isyan eden Türkiye'deki 5. Kolcu mankurtlar şimdi sokağa çıkma yasağı ilan edilsin kampanyası yürütüyorlar!


Genomları her hal ve şartta Türkiye düşmanlığına uygun dizilimle tasarlanmış 2 milyon Selanikli Sabetayist Yahudi dönmesi iletişim/medya mecralarını illüzyon, algı operasyonları için etkin kullanıyor. 90 yıldır bu toplumu maalesef hala bu kenef yapı yönlendiriyor!


İnsanlığın ne yemesine, içmesine, nasıl giyinmesine, hangi rengin öne çıkmasına, kıyafetin boyuna, şekline, saçının biçimine karar veren Siyonizm, siyasette de kendi kahramanlarını halkın kahramanları haline getirerek nice haini tarihe rol model olarak yazmıştır!


Koronavirus salgınını bile İslam, vatan, millet, ülke, devlet düşmanlığı yapmaya argüman yapan genomu mutasyona uğramış dabbetül'arzların COVİD-19 testi olmasa da şerefsizlik/namussuzluk testi kesinlikle pozitiftir!


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan COVİD-20 Kemalizm virüs taşıyıcısı menfur yaratık Yılmaz Özdil'e sert cevap verdi; "Yalan söylüyorlar. Ömrüm bu yalanlarla mücadeleyle geçiyor. Ahlaksızca bir şekilde insanları tahrik etmeye çalışıyorlar. Elinde veri varsa açıklamıyorsan ahlaksızlıktır"


COVİD-20 Kemalizm virüsü taşıyıcısı hastaların COVİD-19 bahanesiyle İslam'a, Müslümanlara kuduz it gibi ağızlarından salya akıtarak saldırmasına gerek kalmadı! İl ve ilçelere diktikleri heykellerin bir araya gelerek oluşturdukları bilim kurulu Koronavirus aşısını bulmuş ve heykellerin önünde millete bedavaya aşı yapmaya başlamışlar!


Atatürk'ün muasır medeniyet diye adres gösterdiği Batının COVİD-19 salgınında makyajının akmasıyla ortaya çıkan çirkinliği/çirkefliği/iğrençliği karşısında COVİD-20 Kemalizm virüsü taşıyıcıları enfekte olmuş durumdalar! Taptıkları Batı ve değerleri meğer bir seraptan ibaretmiş!


Erbakan; "Gün gelecek herkes ne güzel devletim var diyecek!" İspanya'da, İtalya'da kısaca Avrupa'da yaşlılara triyaj kuralları uygulanarak ölüme terk ediliyor. Türkiye'de ise evden çıkmayan yaşlılara polis, zabıta, STK'lar ve diğer kolluk güçleri ihtiyaçlarını elleriyle kapılarına kadar götürülüyor!


İşte bu Türkiye Covid-20’lerin değil, Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sidir!


LİBYA'DA TÜRKİYE-İSRAİL SAVAŞI RESMEN BAŞLADI!


Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti; İsrail'in, Batının kuklası General Hafterin eşkıyalarına karşı; "Barış Fırtınası Operasyonu” başlatıldığını duyurdu. Türkiye'nin sahiplendiği hiçbir iktidar, yönetim, devlet; Siyonizm tarafından mağlup edilemedi!


Libya'da Türkiye-İsrail savaşı resmen başladı! Türkiye'nin desteklediği Ulusal Mutabakat Hükümeti komutanı Barış Fırtınası Operasyonu Komutanı Tümgeneral Usame Cuveyli, Libya Ulusal Askeri Hava Üssünü ele geçirdiklerini ve bazı milisleri de esir aldıklarını duyurdu.


Türkiye'nin Suriye'deki son operasyonunun adı; "Barış Pınarı!" Libya UMH'nin İsrail'in fino köpeği Hafter’in teröristlerine karşı başlattığı harekatın adı; "Barış Fırtınası Operasyonu!" Kimin ne anladığını bilemem ama İsrail anlayacağını anlamıştır!


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “İsrail Sağlık Bakanı Litzman’dan koronavirüs ile ilgili dikkat çeken açıklama!"DİĞER HABERLER