Esad'ın TSK'yı hedef alması mümkün değil, asıl sorumlu İsrail!

Esad 5 Mehmetçiği şehit etti! FETÖ’nün siyasi ayağını mı arıyorsunuz; Erbakan hariç herkes! Molla Rejimi Kurtuluşu Acem Palavralarında arıyor!

"Esad rejiminin TSK'ya saldırmasının arkasında Rusya var" diyen Türkiye'deki İsrail ve uşakları şu soruya cevap versin: Rusya heyeti Türkiye'de müzakereler yürütürken Esad'ın TSK'yı hedef alması nasıl mümkün olabilir?


Esad 5 Mehmetçiği şehit etti. Şimdi İsrail'in Türkiye'de ne kadar atı/iti varsa hepsi tek bir ağızdan saldırının sorumluluğunu Rusya'ya yıkacak! Kim Rusya'yı hedef alırsa bilinsin ki ya gafil ya da haindir! Asıl sorumlu İsrail!


İsrail ne zaman Şam'ı bombalasa Esad rejiminin İdlib'deki askerleri TSK mevzilerini hedef alıyor! Yani Şam'ı TSK'ya kışkırtan İsrail, Rusya değil. Gel de bu gerçeği Yahudi medyasının algılarının kölesi bu millete anlat!


İsrail, Ankara ile Şam'ı savaştırmak istiyor. İki amacı var: 1- TSK ile rejim arasındaki savaşı, Arap ırkçılığını körükleyerek bir Türkiye-Arap ülkeleri arasındaki savaşa dönüştürmek! 2- Türkiye ile Rusya ittifakını torpillemek!


Türkiye'nin Suriye'deki askeri tahkimatı Şam için değil; İsrail için! Bu yüzden İsrail, Ankara ile Şam'ı savaştırarak Türkiye'nin askeri yığınağını savuşturmak istiyor. Türkiye'nin bu İdlib ve Şam meselesini başka türlü bir yolla halledeceğini düşünüyorum!


İsrail, istediğini Şam'a dayatıyor, Rusya'ya yıkıyor! İsrail, Şam'ı TSK'ya karşı kışkırtıyor, sorumluluğu Rusya'ya yüklüyor! Yani İsrail ne yaparsa yapsın he rşey Rusya'dan biliniyor! Yahudi medyasının şaheser propaganda gücüne hayran olmamak imkânsız!

 

FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞINI MI ARIYORSUNUZ; ERBAKAN HARİÇ HERKES!


Eski GKB başı kipalı İlker Başbuğ ile AK Parti arasındaki FETÖ'nün siyasi ayağı tartışmasının perde önünde yaşananlar önemli değil. Perde gerisinde ise İsrail'in İlker Başbuğ ile Türkiye'ye ve CB Erdoğan'a FETÖ üzerinden operasyon çekme gayreti var! Gerisi boş laf...


Türkiye siyasi tarihinde Erbakan ve Milli Görüş hariç tüm siyasi iktidarlar ve liderler FETÖ ile alışveriş yaparak destek oldular! "FETÖ'nün siyasi ayağı kim?" Tartışmasının cevabı basit! Erbakan hariç herkes!


MOLLA REJİMİ KURTULUŞU ACEM PALAVRALARINDA ARIYOR!


İran, uzaya uydu gönderme ve yörüngeye oturtma denemelerinde 4.Kez başarısızlığa uğradı. Kasım Süleyman suikastı sonrası paranoyadan çıkmak isteyen Şii Molla rejimi kurtuluşu meşhur Acem Palavralarında arıyor!


Tarihte meşhur Acem Palavraları Şii Molla rejiminde milli bir gelenek. İran, 2 ton ağırlığında Raad 500 füzesinin görüntülerini paylaştı. Ya bu füzelerden 1 tanesi bile niye 40 yıldır İsrail'i hedef almıyor? Oysa aynı İran, 40 yıldır bölgede; Irak'ta, Suriye'de, Yemen'de Sünni Müslümanları katlediyor!

*****

 

BAE silahlı kuvvetleri Yemen'den çekildiklerini açıkladı! Libya'da çok daha büyük ve tehlikeli bir düşman var; Türkiye. İsrail namı hesabına Türkiye ile mücadele için diğer cephelerden çekilmek gerekiyor!

 

*****

 

Magazin medyasında unutulmuş, tuvalet kağıdı gibi bir kenar atılmış, gündem dışı kalmış Türkiye'deki müptezel sanatçıların ilgi çekmek için 3 şansı var: 1- Devlet düşmanlığı yaparak terör örgütlerinin hamisi olmak! 2- CB Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı yapmak! 3- Sürekli olarak soyunmak ve çıplak fotolar paylaşmak!


*****


Hafta sonu Yenikapı'da düzenlenen Kudüs mitingine Cübbeli Ahmet, "Katılmak caiz değil" fetvası verdi. Tağuti/inkarcı Kemalist rejim kurucusu Atatürk'e sahip çıkan Cübbeli Ahmet, Kudüs mitingine katılmayı uygun görmemiş! Madem öyle İsmailağa Cemaati Kudüs mitingi yapsın da görelim! Hodri meydan!

 

*****

 

AK Parti iktidarı ile Ana Muhalefet CHP arasında tek bir ortak özellik var; o da ZAM yapmak! Söz konusu ZAM yapmak ise iktidar ve ana muhalefet vatandaşı çok seviyor!

 

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Kudüs mitingine katılanların kimliğine bakıldığında!"


DİĞER HABERLER