İttihat ve Terakki'nin torunları, Katar Emir ailesinin 44 dönüm arsa almasına isyan ediyor!

4.980 bin km vatan toprağının 4 milyonunu Siyonizm'e peşkeş çeken İttihat ve Terakki'nin torunları Katar Emir'inin 44 dönüm arsa almasına takmışlar...

 

4.980 bin km vatan toprağının 4 milyonunu Siyonizm'e peşkeş çeken İttihat ve Terakki'nin torunları, Katar Emir ailesinin 44 dönüm arsa almasına isyan ediyor!


Sorun Katar Emirliğinin 44 dönüm arsa alması değil! Gerçek sorun bu ülkenin doğal zenginliklerinin artık Siyonist Yahudi sermayesine peşkeş çekilmiyor olmasıdır!


Lozan'da 12 adayı, Kerkük'ü, Musul'u, Kıbrıs'ı, Halep'i Siyonizm'e teslim eden Yahudi İttihatçıların torunları; Katar Emir'inin 44 dönüm arsa almasına takmış çıfıtlar!


Tank fabrikası Katar'a verildi! İtiraz edenlerin gerçek derdi ne? Niye İsrail'e verilmedi? Katar Emiri 44 dönüm arsa almış, itiraz ne? Katar'a değil, niye Yahudi'ye verilmedi?


Atatürk kitabını 2500 TL'ye satıp 5 milyon lira kazanan Yılmaz Özdil'in Sözcüsü; Katar Emir'inin 44 dönüm arsa almasına sinirlenmiş. Ya Rothschild satın alsaydı...


Öküz Saadetçiler ile salako YRP'liler, Kemalist statükoya o kadar monte olmuşlar ki, Sözcü'nün Katar Emir ailesi ile ilgili illüzyonundan çok etkilenmişler!


Türkiye; Irak, Suriye, Akdeniz, Libya ve Körfez'de Siyonist/Haçlı çeteye karşı özgürlük mücadelesi verirken desteklemeyen muhalefet milli ve yerli olabilir mi?


2 ayaklı öküzler en ciddi beka sorunudur. Türkiye; Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Barış Pınarı harekatı ile emperyalizm ile savaşıyor! Öküzler bu gerçeği görmüyor!


*****


Ermeni Tehciri ve Rum mübadelesi bir Siyonizm projesiydi. Bu yüzden Haçlı Batının dindaşları Ermeni ve Rumların sürgününe itirazı olmadı!


*****


KKTC Başbakanı Ersin Tatar, acil ihtiyaç nedeniyle Geçitkale Havaalanı'nda silahlı insansız hava aracı faaliyetlerine izin verildiğini söyledi! Türkiye süper güç!


*****


Ahmet Davutoğlu'na yönelik eleştiri ve suçlamalar, Gelecek Partisi için müthiş bir PR desteğidir! Çünkü GP'nin medyası yok. Bu sayede gündem oluyor!


****


İsrail'in İP'ini tuttuğu Meral Akşener, yeni kurulan partilere vekil verebileceğini söyledi! İP, satılık/kiralık vekiller ordusu şeklinde mi kuruldu?


*****


Diriliş Ertuğrul'da aldığım lezzeti zorlamama rağmen Kuruluş Osman'da alamadım. Oyuncu kalitesi çok düşük ve basit. Yapımcı çok para kazanma derdine düşmüş!


Mesud AKGÜL


TIKLA OKU “Siyonizm, her yerde ve sahada kaybediyor!"DİĞER HABERLER