Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyası İngiliz Temel'i yine şişirme çabasında

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Saadet Partisi ve Milli Gazete’yi değerlendirdi aile ve sosyal yaşama ilişkin tespitlerin paylaştı.

Saadet Partisi ve Milli Gazete hakkında değerlendirmelerde bulunan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil;  “İngiliz Temel'i patlak balon gibi her seçimde yeniden şişirmeye çalışan Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyası yine şişirme çabasında.” dedi.


Dün gece Türkiye'deki İsrail'in Habertürk Tv'de Karazangoçoğlu'nu yıkama, yağlama, parlatma programı vardı vıcık vıcık. İngiliz Temel'i patlak balon gibi her seçimde yeniden şişirmeye çalışan Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyası yine şişirme çabasında.


Millî Gazete'nin manşeti: KÜRECİK YANLIŞI. İsrail için önemli üssün kapatılması söz konusu olunca rahatsız olmuş. Peki, önceki kapatılsın yaygarası niyeydi?***FITRATA AYKIRI BİR YAŞAM


İslam dışı yasalar, ekonomik ve sosyal düzen erkeği ve kadını fıtratına aykırı bir yaşama zorluyor. Bu yüzden ailede huzursuzluk yaygın ve had safhada. Cahiliye ahlakı üzere olan tarikatlar, cemaatler, ilahiyaçılar küfre, zulme, haksılığa itirazsız uyum sağlayarak konumlarını, çıkarlarını kolluyorlar.Toplum öyle ilkesizleştirilip değerlerinden soyutlandı ki; imajlarla, havalarla, duruşlarla yönlendirilip yönetilir oldu.Hamur ne kadar yoğrulur, demir ne kadar dövülürse o kadar kuvvetlenir. Yüce Allah sevdiği kulunu dert ve sıkıntılarla yoğurup belalarla döverek güçlendirir.Yüzünü kusurlu, ayıplı, defolu, elde kalmayıp giden dünyalıklardan; Sübhan olan Rab'binin rızasına ve cennetinin ebedi mükemmelliğine, güzelliklerine çevir.İnsanın yapıp ettiği her şey ezelden yazılmıştır, mukadderdir. Suçlu, günahkâr sayılması niyeti, maksadı, tercihi nedeniyledir.


DUA

- Ya Rab! Sen'den başka sevdiğim, hoşlandığım, arzuladığım, istediğim ne varsa hepsi ayıplı, kusurlu, eksik. Her şeyden Sana sığınır, yalnız Seni dilerim.
- Aziz Celil Rab'bim! Hiçbir şey Sen'in rızan kadar önemli değil. Rızana mani olan ne varsa hepsinden Sana sığınırım. Maksudum yalnız Sen'sin.

DİĞER HABERLER