İsrail için önemli üssün kapatılması söz konusu olunca Milli Gazete rahatsız olmuş

Yıllardır iktidarı Kürecik ve İncirlik Üssü konusunda eleştirip kapatılmasını isteyen Milli Gazete, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ABD'den gelebilecek yaptırım ihtimaline karşı kapatmakla tehdit edince geri adım attı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'nin Türkiye olası yaptırımına ilişkin sert karşılık verileceğinin sinyalini vererek resti çekmiş "İncirlik de gelir Kürecik de gelir her şey gelir. En kötü senaryoyu değerlendirip karar veririz." ifadelerini kullanmıştı.


ABD’nin yaptırımlarına karşı yaptırım tehdidiyle cevap veren Çavuşoğlu’nun Kürecik ve İncirlik Üssünü kapatma tehdidi Milli Gazete’yi rahatsız etti.


Şimdiye kadar hükümeti hep İncirlik ve Kürecik konusunda eleştiren ve kapatmadığı için suçlayan Milli Gazete Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu konuyu gündemine alınca gerçekten kapatılacak ihtimali oluşmasından rahatsız oldu ve Kürecik’i manşetine aldı.


Millî Gazete'nin manşeti: KÜRECİK YANLIŞI. İsrail için önemli üssün kapatılması söz konusu olunca rahatsız olmuş. Peki, önceki kapatılsın yaygarası niyeydi?
- ZEKİ GEÇKİL / İmtiyaz Sahibi


Milli Gazete'nin Kürecik manşeti...

Her konuda Türkiye’deki İsrail’in paralelinde hareket eden Milli Gazete yıllardır hep yaygarasını yaptığı Kürecik konusunda iş ciddiye binince geri adım attı. 


Milli Gazete’nin manşeti ile gözler önüne serilen bu geri adım Saadet Partisi, Milli Gazete ve AGD’nin Yahudi işgalinde olduğunu da resmen ortaya koydu.


DİĞER HABERLER