Küresel Siyonist Düzen Türkiye dostlarına yaptırım uygulayarak Yeni Bir Dünya kurulmasını engellemeye çalışıyor

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil gündemdeki konulara ilişkin görüş ve tespitlerini sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla değerlendirdi. Okurlarımız için derledik…

Gündemdeki konulara ilişkin tespitlerini paylaşan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; "Dağılmakta olan küresel Siyonist Düzen Türkiye dostlarına yaptırım uygulayarak Yeni Bir Dünya kurulmasını engellemeye çalışıyor” dedi.


Dağılmakta olan küresel Siyonist Düzen Türkiye dostlarına yaptırım uygulayarak Yeni Bir Dünya kurulmasını engellemeye çalışıyor. Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kurulacak, Allah mutlaka nurunu tamamlayacaktır.


Erbakan'ın Türkiye ve dünya sisteminde yaptığı inkılabı SP kabuk yönetimi sahiplenmiyor; salako-palyaço YRP bilmiyor, anlamıyor. Her peygamber gönderildiği toplumun paradigmasını yıkmıştır. Mehdi ise Deccalın (Siyonizm) küresel paradigmasını yıkmaktadır.NOBEL ÖDÜLLERİ 

Nobel ödülleri Siyonizm'e hizmet edenlere veriliyor. Müslümanlara soykırım yapan Bosna Kasabı hayranına verilmesi tuhaf değil.


***


ANAYASAYA MADDE KONULMALI

Artık çok oldular, bu ne ya? Anayasaya "Milletvekilleri kendi lehlerine kanun çıkaramazlar" şeklinde bir madde konulmalıdır.Fiili durum ne kadar önemli ve etkileyici olursa olsun esas olan daima hak ve hakikattir.İMAN NURU

Kalpte iman ışığı sönmeden umut ışığı sönmez. Kalpte iman meşalesini yandıran ve söndüren Allah'ım iman nurumuzu söndürme!


***


ALLAH DOSTLARI

Allah dostları iki yüzlüdür. içleri Hak, dışları halk iledir. Topluma böyle uyum sağlarlar. Bunu yapamayanlar tımarhaneye atılır.


DİĞER HABERLER