Şehadetten daha etkili bir silah icat edilmedi

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Okurlarımız için derledik…

Aktüel konular üzerine değerlendirmelerde bulunan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Dünyayı şehit olmayı yaşamaktan daha çok isteyen mücahit ordular ancak değiştirir. Şehadetten daha etkili bir silah icat edilmedi. En büyük güç imandır.” dedi. 


Dünyayı şehit olmayı yaşamaktan daha çok isteyen mücahit ordular ancak değiştirir. Şehadetten daha etkili bir silah icat edilmedi. En büyük güç imandır. İman Yüce Allah'ın gücüne dayanmaktır. Allah'ın gücünü yanında hisseden yenilmez. Ne güzel vekildir Allah.


Süper güç ABD paralı askerlerle hiç savaş kazanmış değil. Vietnam, Somali, Irak, Afganistan ağır kayıplarla yenildiği yerlerdir. Materyalist Atatürkçü eğitimin 4 kuşaktır çürüttüğü şu toplumda ordumuzun zaferlerinden onur duymayan onursuz bir nesil yetişti.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Londra'da 2 kişinin bıçaklanması haberine canlı bağlantı ve program yapıyor! Müstemleke medya ve akademiyası Suriye'de onlarca insanı öldüren terör saldırısına Paris'te 2 kişin bıçaklanması kadar yer vermez. Müstemleke tipi Atatürkçü medya/akademiya Batı ülkelerindeki olaylara aidiyet, İslam ülkelerindekilere nefret duygusuyla bakıyor! Üstün siyasi akılla yönetilen ülke küçük olsa da büyüktür. Üstün siyasi akıldan yoksun ülke ne kadar büyük olursa olsun küçüktür.


***


"Bir hastalık başka bir hastalığa çare olmaz"

-ERBAKAN-

SP kabuk yönetiminin çaresi salako-palyaço YRP değildir.


***


SENDİKACILIK

Yahudi tekeli sermaye ve medya kuruluşları işçi sendikalarını içeri sokmadı. KİT'lerde kurulan sendikaları siyasi amaçla kullandı. Türkiye'deki İsrail her şey gibi işçi sendikacılığını da Atatürkçülük ideolojisi için kullandı ve bitirdi.


***


ADNAN OKTAR’I BABUNA MI YÖNLENDİRDİ?


Adnan Oktar son dönemde Harun Yahya kitaplarına zıt söz ve eylemlerde bulundu. Sanırım Oktar Babuna etkiledi. Adnan Oktar'ı İsrail, haham ve masonlarla ilişkilere Oktar Babuna mı yönlendirdi? Başına gelenler bu yüzden mi? Merak ediyorum.

DİĞER HABERLER