Numan Kurtulmuş adına Başkan Erdoğan'ın altını oyuyor!

Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütü Numan Kurtulmuş adına Başkan Erdoğan'ın altını oyuyor - TANAP projesinin tamamlanması süper güç olmak demektir - Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyası görev başında!

AKP'de başlayan il/ilçe kongrelerinde Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütü, Numan Kurtulmuş adına Başkan Erdoğan'ın altını oyuyor!


Numan Kurtulmuş'un Malatya ziyaretinde muhtarlar ve STK'lara kürsüden il başkanı ve BŞBB'nını hedef yapması provokasyondur!


Türkiye'deki İsrail'in yeni yüzü Pelikan Örgütü, Beştepe ve AKP'yi çepeçevre kuşatmış! Erdoğan da tıpkı Erbakan gibi yalnız lider!


Numan Kurtulmuş, Pelikan Örgütü ile birlikte il ve ilçe kongrelerinde Erdoğan karşıtı bir örgütlenme için yoğun çaba harcıyor!


Yahudi, Numan Kurtulmuş ile Erbakan'a ne yaptıysa mutlaka Erdoğan'a da aynısını yapacak! Umarım AKP, SP gibi ihanete uyumaz!


İsrail ve Siyonizm'in Erdoğan'dan kurtulmasının tek yolu Türkiye'deki yeni maskesi Pelikan Örgütü ile Numan Kurtulmuş işbirliği!


Unutmayın İsrail, kendisiyle işbirliği yapmayan liderleri devirmek için her zaman liderin etrafından işbirlikçiler devşirip onları kullanır!


TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL MEDYA VE AKADEMİYASI GÖREV BAŞINDA!


TSK, ne zaman silah kullanarak PKK/PYD'yi bitirmeye yaklaşsa, Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyası ÇÖZÜM SÜRECİ istiyor!


Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyasının etkin propaganda gücü nedeniyle başlayan ÇÖZÜM SÜRECİ'NİN pisliği de AKP'ye yüklendi!


TSK silahla PKK/YPG'yi ezdiğinde ÇÖZÜM SÜRECİ ile HDP; ÇÖZÜM SÜRECİ olumlu sonuçlanmasın diye şehid aileleri isyana teşvik edilir!


PKK/YPG'yi TSK ezdiğinde, "Terör sorunu silahla çözülmez"; diyalog başlatıldığında ise, "Şehitlerin kanına ihanet bu" diyenler aynı!


TANAP PROJESİ’NİN TAMAMLANMASI SÜPER GÜÇ OLMAK DEMEKTİR!


Avrupa'nın ABD'nin İran'a koyduğu ambargoyu delmesine sessiz kalan Siyonizm neden illa da Türkiye'ye ambargo koymaya çalışıyor?


Siyonist sermayenin Türkiye'yi batırmak için çektiği $ operasyonuna rağmen TANAP projesinin tamamlanması süper güç olmak demektir!


ABD, AB ve Rusya da dahil dünyada küresel boyutlarda altyapı, üst yapı ve enerji yatırımlarının yapıldığı tek ülke Türkiye!


Milli Gazete, Türkiye'nin küresel güç olma yolundaki muhteşem başarılarını görmezden gelmeyi inatla sürdürüyor! TANAP'ı da görmedi!


HANGİSİ İSRAF?


Türkiye, 1 yılda sigaraya 60 milyar ödüyor. Bugüne kadar 153 milyar liralık hizmet için 10 milyar lira garanti ödendi. Hangisi israf?


Yap-İşlet-Devret projelerinin maliyeti 153 milyar. Ödenen garanti para 10 milyar!


Serpme kahvaltı israfı ise yıllık 100 milyar!


Yap-İşlet-Devret hizmetlerine ödenen 10 milyar garanti parayı gündemden düşürmeyen medya yıllık 524 milyar israfa niye sessiz?


Sigaraya her yıl ödenen 60 milyara israf diye itirazı olan medya/akademiya yok. Çünkü bu para Siyonist şirketlerin cebine giriyor!


Bir siyasi parti ve tabanı sırf Erdoğan düşmanlığı için Türkiye düşmanı küresel çetenin projelerine arka çıkıyorsa vatan hainidir!


*****


Salako-palyaço YRP, Fatih Erbakan'ı pohpohlamak için Erdoğan'ın halefi olarak sunuyor. Niye Erbakan değil de Erdoğan'ın halefi?


Erdoğan sonrası lider Fatih Erbakan propagandasını yapan YRP, AKP'yi Siyonizm'e hizmetle suçluyor. Salokoluk, palyaçoluk bu işte!


*****


İsrail'in Akdeniz'deki Sevr planını çöpe atan Türkiye-Libya işbirliğini bitirmek için Yahudi Libya yönetimine baskı yapıyor!


*****


Türkiye; Irak'ta, Suriye'de, Akdeniz'de İsrail ve ABD yerleşik Siyonist düzeninin projelerini yok edecek hamleler yapıyor!


*****


Ekonomik darboğazdaki Türkiye, indirim çılgınlığında alışverişte dünyada 3. Olmuş! Dikkat edin, Çin'i bile sollamışız!


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU “Başkan Trump’ın “Derin devletle çatışıyorum!” çıkışı ne anlama geliyor?"DİĞER HABERLER