Kemalizm'i savunan SP ile YRP Milli Görüş'ü temsil edemez!

Kemalizm'i savunan SP ile YRP Milli Görüş'ü temsil edemez!

Türkiye'deki İsrail'le paralel, "Erdoğan ABD'ye gitmesin" diyen Fatih Erbakan Milli Görüş'ün M'sinden bile habersiz!-95 yıldır beynimiz öyle yıkandı ki, katliama uğrayan Dersimliler ile kültürel linçe/düşmanlığa uğrayan Kürtler Kemalizm hayranı!

Fatih Erbakan, “Başkan Erdoğan ABD ziyaretini iptal etsin” dedi! Siyonist kurulu düzen de Trump'a görüşmeyi iptal et diyor! Ne iş?

ABD kurulu Siyonist düzenle birlikte, "Erdoğan/Trump zirvesi olmasın" diyen Fatih Erbakan bilsin veya bilmesin Siyonist medyasının güdümündedir!

ABD Yahudi lobisi ve Türkiye'deki İsrail'le paralel, "Erdoğan ABD'ye gitmesin" diyen Fatih Erbakan Milli Görüş'ün M'sinden bile habersiz!

Fatih Erbakan, Siyonizm'i ağzından düşürmüyor ama "Erdoğan ABD'ye gitmesin" diyerek Yahudi politikalarına hizmet ediyor şuursuz!

Fatih Erbakan ve YRP, Yahudi'nin güdümünde. Baksanıza Fatih Bey tıpkı Siyonizm gibi Erdoğan ABD'ye gitmesin türküsünü çalıyor!

Siyasi buzağı YRP'liler, söyleyin bakalım… Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail'le paralel Erdoğan ABD'ye gitmesin diyen Fatih Erbakan mı Milli Görüş?

ABD Siyonist müesses nizam ile Türkiye'deki İsrail'in Erdoğan ABD'ye gitmesin çağrısına Fatih Erbakan da destek oldu! Vay ki vay.

Tağuti/paganist Kemalizm'i savunan SP ile YRP Milli Görüş'ü temsil edemezler. Ancak Yahudi'nin bedavaya askerliğini yaparlar! NOKTA!


95 YILDIR TOPLUMSAL TARİHİ BİLİNCİMİZ YOK EDİLDİ, RUHSAL KÖLELİK İLE FİKİRSEL FELÇ GEÇİRİYORUZ!

95 yıldır toplumsal tarihi bilincimiz yok edildi. Ruhsal kölelik ile fikirsel felç geçiriyoruz. Kimliğimiz, şuurumuz iğfal edildi!

95 yıldır beynimiz öyle yıkandı ki, katliama uğrayan Dersimliler ile kültürel linçe/düşmanlığa uğrayan Kürtler Kemalizm hayranı!

Toplumsal olarak beyin yıkama makinasından geçirildik ve 10 Kasım ile ilgili pankartı tutmayan FB'li Yunan oyuncuyu linç ediyoruz!

"Atatürk, Yunan'ı denize döktü" diyenler; 10 Kasım pankartını tutmayan FB'li Yunan oyuncuya saldırıyor! Hangisi yalan söyleyin?

Dünyada putperestlik ve paganizmin devlet gücüyle topluma dayatıldığı tek ülke %99'u Müslüman ülke Türkiye!

Ayıptır ya... Yeter...

*****

Siyonist/Haçlı Batı'ya rağmen Türkiye'nin desteklediği Venezuela Maduro iktidarı ayakta. Ama Güney Amerika ülkelerinde kaos var!

Siyonist/Haçlı dünyası bir oldu, Venezuela'da darbe yapamadı. Çünkü Türkiye karşı çıktı! Ama şimdi tüm Güney Amerika çalkalanıyor!

*****

Tel Abyad'da bombalı saldırı. YPG/PYD İsrail'in taşeronu. Güvenli bölgeyi teröre boğan MOSSAD'dır. Kuklaya değil kuklacıya bak!


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU “Ulu önderimiz ‘Hz. Muhammed’ diyenler ile ‘Atatürk’ diyenlerin ortak düşmanı kim?”

 

DİĞER HABERLER