Atatürkçülük ritüelleri ideoloji ise demokrasi, inanç ise laiklik için büyük ayıp...

Atatürkçülük ritüelleri ideoloji ise demokrasi, inanç ise laiklik için büyük ayıp...

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; 81 Milyon halka 81 yıldır, 81. defa dayatılan Atatürk'ü anma törenlerini değerlendirdi.

"Devlet eliyle resmen dayatılan Atatürkçülük ritüelleri eğer ideoloji ise demokrasi, inanç ise laiklik için büyük ayıp ve utançtır." sözleriyle millete dayatılan Atatürkçülük ritüellerini değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in tespitlerini okurlarımız için derledik...


Türkiye'de devlet 81 milyon halka, 81 ilde, 81. yılda, 81. defa Atatürk'ü anmayı resmen dayattı! Bu nasıl bir hipnotizma? Devlet eliyle resmen dayatılan Atatürkçülük ritüelleri eğer ideoloji ise demokrasi, inanç ise laiklik için büyük ayıp ve utançtır.


Atatürkçülüğün ritüelleri Dalai Lama'nın dini ile aynıdır. Bu çarpıçı benzerliklerin nedenleri bilimsel olarak araştırılmalıdır. 5816 sayılı tağuti despot yasanın kaldırılamaması %99'u Müslüman Türkiye'nin ayıbı; tarikat, cemaat ve ilahiyatçıların günahıdır.


Hak-batıl yöntemleri farklıdır. Hak aklı, vicdanı muhatap alıp ikna eder. Batıl dayatır, bastırır, korkutur, sindirir, yok eder. Menfaat-dayatma-korku olmasa 99 yıldır yapılan sistemli beyin yıkamaya rağmen aklı başında kaç kişi Atatürkçü olur?


***


Siyonizm askeri güçle

Türkiye'yi Suriye'de

durduramıyor


Yıkılmakta olan kurulu küresel düzenin patronu Siyonizm askeri güçle Türkiye'yi Suriye'de durduramıyor. Tek gücü illüzyoncu medya. Siyonizm Suriye'de yeni düzen kuramıyor, eski rejimi koruyamıyor. Türkiye bir yönetim oluşturursa İsrail'le sınırdaş olur!


Türkiye Suriye yönetimini oluşturursa İsrail'in ilhak ettiği Golan Bölgesi gündeme gelecek; Arap Birliği kaçacak delik arayacak.


***


CB Erdoğan: Diğer ülkeler Suriye'den çıkmadıkça biz de çıkmayız! Tabii ki İsrail'in Golan'dan çıkması da buna dâhil!!! 


***


Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyasının son illüzyonu: ABD ve Rusya Türkiye'ye karşı anlaştılar! Yani İsrail'in emrindeler.


***


Tünelden büyük gürültü ve kara dumanla çıkarak istasyona giren tren çocuğu teğet geçiyor. Herkül görse dağa kaçar!
-BEDİÜZZAMAN-

DİĞER HABERLER