Karakoçan'a yapılan spor tesislerinde sona geliniyor...

Karakoçan'a yapılan spor tesislerinde sona geliniyor...

Karakoçan ilçesinde yapılan spor yatırımları kapsamında, Spor Salonu dış cephe, salon zemini yenilenmesi, tribün, soyunma odaları, salon içi bakım onarım ve ayrıca Futbol Sahasında Tribün, Skorboard, aydınlatma, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları sona geldi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yakın zamanda ihalesi gerçekleştirilen ve ilçede sportif anlamda yenileme ve yeniden inşa konusunda hız verilen spor salonları ve futbol sahasının da arasında ye alan Karakoçan Futbol Sahası ve Spor Salonunda sona geliniyor


İlçemiz gençleri ve amatör sporuna hazır hale getirilecek Karakoçan’da bakım onarım işlerinde son rötuşlar gerçekleştiriliyor. 


İl Müdürü Abdulsamet Eren tesisleri gezerek bir dizi incelemede bulundu.


Eren yaptığı açıklamada; Karakoçan ilçesinde yapılan spor yatırımları kapsamında, Spor Salonu dış cephe, salon zemini yenilenmesi, tribün, soyunma odaları, salon içi bakım onarım ve ayrıca Futbol Sahasında Tribün, Skorboard, aydınlatma, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları ile hazır hale getirildiğini belirtti.


"İlçemiz Gençleri ve amatör sporuna hizmet için gün sayılan Karakoçan’da futbolun yanı sıra salon sporlarının da yapılabileceği spor salonumuzda bakım onarım çalışmalarını da tamamlayıp İlçemiz spor severlerinin hizmetine sunacağız. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

DİĞER HABERLER