Arab News'in makalesi gündem oldu: "Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni 5 ülke tanımak üzere!"

Arab News'in makalesi gündem oldu: "Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni 5 ülke tanımak üzere!"

Türkiye'deki Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme medya ve akademiyası, Siyonist Haçlı Batı'ya rağmen tek taraflı olarak KKTC'yi egemen devlet ilan etmesi zaferini haberleştirmeyerek, Türkiye'nin küresel bir muhteşem başarı hikayesini daha gölgeledi... İsrail Cumhurbaşkanı Herzog, “Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir masa etrafında kahve eşliğinde toplandığımızda eminim birçok sorunu çözeceğimize inanıyorum" dedi....

Erbakan, "Türkiye'de un var şeker var yağ var ama helva yapılamıyor. Çünkü sirke (Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönmeler) var" diyordu. Günümüzde ise İsrail'in Türkiye'de unu var, yağı var, şekeri var ama helva yapamıyor. Çünkü tencerede sirke (Milli Görüş Derin Dünya Devleti) var.


Erbakan, 1974'te Kıbrıs'a bir mühür bastı. Üzerinden 47 yıl geçti. 47 yıl içinde darbeler, koalisyonlar, tek başına iktidarlar geldi ve geçti. Hakeza Batı'da da öyle. BM genel sekreterlerinin hepsinin Kıbrıs planı vardı. Tümü de adadan Türkiye'yi kovmak içindi. Ama 47 yıl geçti kimse Erbakan'ın mührünü sökemedi. Neden? Çünkü Erbakan, Milli Görüş Derin Dünya Devleti ile ülke yönetiminde etkin üstün siyasi akıldı.


Türkiye'deki Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme medya ve akademiyası, Türkiye'nin Siyonist Haçlı Batı'ya rağmen tek taraflı olarak KKTC'yi egemen devlet ilan etmesi zaferini haberleştirmeyerek, tartışma konusu yapmayarak Türkiye'nin küresel bir muhteşem başarı hikayesini daha gölgeledi.


2 asırdır dünyanın efendisi olan İsrail, ABD, Haçlı AB, BM'nin Türkiye'nin tek başına KKTC'yi egemen devlet ilan edip dünya ülkelerine bunu dayatmasına karşı yapabildikleri tek şey, şikâyet edip mızmızlanmak, zevzeklik etmek ve kınamak. Peki, bu tablo bize ne anlatıyor? Türkiye, dünyanın yeni patronu!


Arab News'in haberine göre Azerbaycan, Pakistan, Bangladeş, Libya, Gambiya'nın KKTC'yi egemen devlet olarak tanımaya hazırlandığını yazdı. Dikkat ettiniz mi? Eski müstemleke Kemalcı vesayet rejiminin dost ve müttefik ilan ettiği tek bir Batılı ülke bile KKTC'nin tanınmasını desteklemiyor.


*****


İsrail Cumhurbaşkanı Herzog, “Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir masa etrafında kahve eşliğinde toplandığımızda eminim birçok sorunu çözeceğimize inanıyorum" dedi. İsrail'in Türkiye ile savaşacak bir ordusu en önemlisi de toplumu yok. Bu yüzden ne yapacaksa yine dostluk adı altında yapmaya çalışıyor.


Türkiye'yi hedef alan terör saldırıları, ekonomik operasyonlar, siyasi kaos planları, toplumsal olaylar ve sosyal karışıkların tek sorumlusu İsrail. Ancak İsrail hala ülkemizde yasaklı bölge. Kimse giremiyor…


*****


ABD, Dedeağaç'a 400 adet tank ve zırhlı araç sevkiyatı yapmış. İllüzyoncu medya ve akademiya soruyor: Neden? Cevabı çok basit "Havlayan köpek ısırmaz” (Atasözü)


Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme Kemalcılar, Joe Biden gelecek, muhalefeti kucaklayacak ve bizi AK Parti'den kurtarıp yeniden eski Yahudi çiftliği 1923 Kemalcı statükoyu hakim kılacağız diye çok hayal kurdular ama yine kazığa oturdular.


*****


İran'da 15 Temmuz'da başlayan ve Şii Molla rejimini hedef alan bir toplumsal isyan var. Ancak küresel sermaye medyası ve Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası haberi karartıyor ve üstünü örtüyor. Türkiye'de Gezi Parkı vandalizmi olacak ki 24 saat yayın yapsınlar. İran'daki Molla rejimini İsrail kurdu. Niye İsrail işbirlikçisi rejim aleyhine haber yapsınlar?


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Türkiye’den, Batı'yı toptan çıldırtacak bir hamle daha!"DİĞER HABERLER