Erbakan'ın Kıbrıs'a vurduğu mührü, 47 yıldır küresel güç Siyonizm ve yerli versiyonu Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko sökemedi!

Erbakan'ın Kıbrıs'a vurduğu mührü, 47 yıldır küresel güç Siyonizm ve yerli versiyonu Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko sökemedi!

Erbakan'ın 1974'e Kıbrıs'a vurduğu mührü kimse sökemiyor. Bu, Türkiye'nin Milli Görüş Derin Dünya Devleti tarafından yönetildiğinin ispatıdır...

Prof. Dr. Mustafa Sıtkı Bilgin, Kıbrıs Barış Harekâtı ile ilgili 2006'da açılan arşivlerini 10 yıl inceledi ve "Büyük Güçler, Türkiye, Kıbrıs meselesi" adıyla kitaplaştırdı. Sıtkı Bilgin, kitabında İngiliz arşivlerine göre Kıbrıs Zaferi’nin bir Erbakan projesi olduğunu ifade ediyor.


Erbakan ve Milli Görüş'ün zaferi Kıbrıs Barış Harekâtı'nın 47. Yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde Erbakan'ın ismini kimse ağzına dahi alamıyor. Erbakan ve Milli Görüş, Türkiye'de sadece El-aziz tarafından temsil ediliyor.


Erbakan, küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönmeleri için öyle büyük bir tehdit ve korku ki, ölümün üzerinden 10 yıl geçti ama hala Kıbrıs Barış Harekâtı ile ilgili haberlerde ismi anılmıyor, özenle karartılıyor.


İngiliz Temel, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47. Yıldönümü sebebiyle yayınladığı mesajda, tek kelime Erbakan ve Milli Görüş demeden, "Dönemin hükümeti" tabirini kullanarak Erbakan ve Ecevit'i eşit tuttu. Samancı Saadetçilerde öyle sağlam bir mide varmış ki her türlü ihaneti, çirkefliği, kokuşmuşluğu öğüterek hazmedebiliyor.


Fatih Erbakan ise uyuyor. Mümkünse bir yakını uyandırsın. Bugün, Erbakan ve Milli Görüş'ün zaferi Kıbrıs Barış Harekâtı'nın 47. Yıldönümü. Kurban Bayramı'yla ilgili tweet atan Fatih, Kıbrıs Barış Harekatı ile ilgili, YRP'nin attığı tweet'e retweetleyerek kutladı. Belli ki, kendisi Erbakan'ı ve Milli Görüş'ü ağzına almak bile istemiyor. Boşuna demiyoruz; YRP= Salako-Palyaço.


Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47. Yıldönümü. Erbakan'ın 1974'e Kıbrıs'a vurduğu mührü, 47 yıldır küresel güç Siyonizm ve yerli versiyonu Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko sökemedi. Bu, Türkiye'nin Milli Görüş Derin Dünya Devleti tarafından yönetildiğinin ispatıdır.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: İktidar ve muhalefet darbenin İsrail-ABD-AB ve NATO boyutunu karartarak üstünü örttü!"DİĞER HABERLER