Boğaziçi'nde Melih Bulu'nun görevden alınmasının sevinci kısa sürdü...

Boğaziçi'nde Melih Bulu'nun görevden alınmasının sevinci kısa sürdü...

Melih Bulu'nun yerine vekaleten atanan rektör Naci İnci, 2007'den beri üniversitede ders veren Can Candan'ı görevden aldı...

Türkiye'deki İsrail'in gettolaştırıp medya ve akademiya için eleman yetiştirme üssü olarak kullandığı Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak atanan Melih Bulu Sabetayist olmadığı için ülke genelinde büyük ses getiren bir protesto başlatmışlardı.


Müslümanların sahiplenemediği bu atamaya Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyeleri 6 ay boyunca derslere girmeyerek ayakta durma eylemiyle karşı çıkmıştı. Ve sonucunda Bulu Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından görevinden alındı.


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası Boğaziçi Üniversitesindeki hukuksuz, yasa dışı gettolaşmayı canhıraş savunurken; parya Müslümanlar meşru Rektörü savunamıyor. Tam bir rezillik.
- GEÇKİL -


İşte Boğaziçi'nde bu sebeple başlayan bayram havası kısa sürdü.


Melih Bulu'nun yerine vekaleten atanan rektör Naci İnci, bekleneni yaptı ve 2007'den beri üniversitede ders veren Can Candan'ı görevden aldı.


Melih Bulu'nun yerine vekaleten atanan rektör Naci İnci, bekleneni yaptı ve derslere girmeyen öğretim üyelerinden 2007'den beri üniversitede ders veren Can Candan'ı görevden aldı.


Yaşanan gelişmeyi Candan sosyal medya hesabından duyurdu. 


Candan, “Naci İnci, bugün bana 2007'den bu yana öğretim görevlisi olarak çalıştığım Boğaziçi'ndeki görevime, ders verdiğim bölüm ve fakültenin görüşü alınmadan ‘vekaleten’ son verdiğine dair bir yazı göndermiş. Sizlerle paylaşıyor, yorumunu ve değerlendirmesini de sizlere bırakıyorum'' ifadelerini kullandı. 


Candan ayrıca şu yazıyı paylaştı: DİĞER HABERLER