Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya Sedat Peker'in Pelikan Örgütü hakkında söylediği ifadelere karşı niçin 3 maymunu oynuyor?

Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya Sedat Peker'in Pelikan Örgütü hakkında söylediği ifadelere karşı niçin 3 maymunu oynuyor?

Madem, CB Erdoğan ve AK Parti'nin müzmin muhalifleri Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya bile Sedat Peker'in Pelikan Örgütü hakkında söylediği ifadelere karşı 3 maymunu oynuyorlar öyleyse bu Pelikan Örgütü dosyasını biz açalım ve sorularımızın cevaplarını da verelim...

Sedat Peker'in yayınladığı videolarda üzerinde ısrarla durduğu, hedef alıp suçladığı Pelikan Örgütü diye bir yapı var. Olayın en şaşırtıcı tarafı ise Sedat Peker'in hedef aldığı isimlerle ilgili her şeyi sahiplenen muhalefet niçin Pelikan ile ilgili açıklamalarına ilgisiz… Neden?


Milyonlarca kez izlenilen Sedat Peker'in videolarında milyonlarca kişi Pelikan Örgütü ismini duydu. Ancak nedense milyonların bildiği Pelikan Örgütü ile ilgili muhalif çevreler bile suskunluğunu koruyor. Sedat Peker'in iddialarına gerçek diyenler bile Pelikan'a sessiz… Niçin?


Sedat Peker'in hükümete yakın kişilerle yaptığı ve yayınladığı videolarda muhatapların Peker'den ısrarla istediği bir şey var; Pelikan'a bulaşma, Pelikan'a girme. Kimse, Süleyman Soylu ya da diğer hedefteki kişiler hakkında S. Peker'e bir ricada bulunmuyor ama illa Pelikan… Niye?


Sedat Peker'in ısrarla gayri meşru her türlü eylemin merkezinde gösterdiği Pelikan Örgütü ile ilgili söylemlerine iktidar karşıtı muhalefet, medya ve akademiya bile oldukça soğuk ve mesafeli yaklaşıyor! Peker'in söylevleri üzerinden iktidara yürüyenler niçin Pelikan'a duyarsız?


Madem, CB Erdoğan ve AK Parti'nin müzmin muhalifleri Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya bile Sedat Peker'in Pelikan Örgütü hakkında söylediği ifadelere karşı 3 maymunu oynuyorlar öyleyse bu Pelikan Örgütü dosyasını biz açalım ve sorularımızın cevaplarını da verelim.


İsrail'in Türkiye'deki versiyonu Sabetayist Yahudi İttihat ve Terakki örgütü zamanla mutasyon geçirerek adı Ergenekon oldu. Milli Görüş derin devleti, Ergenekon'u yargı soruşturması ile tasfiye edip devlette ki etkinliğini yakınca İsrail'in yeni versiyonu bu sefer FETÖ oldu.


15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini de Milli Görüş derin devleti kontörlü altına alıp İsrailci kadrolara yönelik devlet içinde tasfiye harekatına gerekçe kılınca, İsrail yeniden mutasyon geçirerek adına Pelikan Örgütü denilen yeni bir yapı ile Türkiye'de yoluna devam etmek istedi.


Pelikan Örgütü; İttihat ve Terakki, Ergenekon ve FETÖ'den sonra İsrail'in yeni derin yapılanmasının adıdır. Pelikan'ın medya ayağını da geçmişte FETÖ'nün operasyonel gazetesi Taraf'tan yeni bir kimlikle yandaş medyaya transfer edilen gazeteci/yazar isimlerden oluşuyor.


Pelikan Örgütü'nun üst aklı İsrail. İsrail ile aralarındaki arabulucuk vazifesini, İsrail'i devlet olarak tanıyan Bakanlar Kurulu kararının altında imzası olan Sabetayist Yahudi aile Barlaslar ve yakını Soroscu Can Paker var. Gerisi kullanışlı 3. Sınıf paralı askerlerden ibaret.


Pelikan Örgütü'nün hedefinde ki asıl lider CB Erdoğan. CB Erdoğan'a yönelik AK Parti Meclis Grubu ile yandaş medyada önemli bir muhalif ancak kripto bir kadro yapılanması tamamlamış durumda. Amaçları CB Erdoğan'ı bir şekilde pasifize edip AK Parti genel başkanlığına konmak!


Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiya bu gerçekler nedeniyle, Sedat Peker'in tüm iddialarına sahip çıkıp gönüllü propagandasını yaparken, Pelikan Örgütü ile ilgili yaklaşımlarına ise oto sansür uyguluyor. Çünkü Pelikan, AK Parti içine sızmış İsrail'den başkası değil.


İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in mümessili Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı vesayet rejimi, Pelikan Örgütü ile yalnızca AK Parti'yi değil Beştepe Külliyesi'ni de çepeçevre kuşatarak adeta metastaz yapmış bir ur gibi çürütmeye/ kokuşturmaya başlamış bile. Gidişat hiç iyi değil.


Pelikan Örgütü'nün diğer İsrailci derin yapılar gibi hangi lideri hedef aldıysa sırtını ona dayamayı, lideri savunma konusunda en aşırı/radikal bir çizgi izlemeyi ve her kimi hedef alıp yıpratmak isterse sırtını dayadığı lideri savunma adına ihanetle suçladığı bilinen bir gerçek.


Pelikan Örgütü maskesiyle AK Parti içinde, Beştepe Külliyesi'nde, yandaş medyada ve sosyal medyadaki trol ordusu ile gerçekte organize olup faaliyette bulunan İsrail ve Türkiye'deki uzantısı Sabetayist Yahudi Kemalcı vesayet rejiminden başkası değildir. Bu mel'un yapı tehlikeli.


İsrail, Pelikan Örgütü makyajıyla CB Erdoğan'a AK Parti içinde damat Berat Albayrak ismi üzerinden operasyon çekti ve hedefinde Erdoğan ile damat beyi kavga ettirip partinin başına Berat Albayrak'ı getirmek vardı. Milli Görüş derin devleti yağdan kıl çeker gibi damat beyi harcadı.


Pelikan Örgütü medyasının karargahı da Sabah/ATV grubunun başında da bir başka Albayrak, Serhat vardı. Damat Berat Albayrak ile CB Erdoğan arasında başlayacak bir iç iktidar savaşında medya ayağı ve üstünlüğü de damat bey lehine, Erdoğan aleyhine şekillenmişti. Her şey tamamdı.


Pelikan Örgütü, AK Parti içinde genel/yerel seçimlerde aday belirleme mekanizmalarında çok etkin ve belirleyici unsur oldu. Böylece emri altında ve CB Erdoğan karşıtı hatırı sayılır bir kadrolaşmayı tanzim etmeyi başardı. Bu yüzden CB Erdoğan, muhaliflerin saldırılarında yalnız!


CB Erdoğan bu gerçekler yüzünden, "Medya bizim sesimizi, nefesimizi temsil etmiyor. En haklı olduğumuz konularda bile bizi savunmuyor. Siyasi iktidar olduk ama fikri iktidar olamadık" diyerek Pelikan Örgütü ve AK Parti, Beştepe Külliyesi ile yandaş medyadaki varlığını hedef aldı!


CB Erdoğan, damat Berat Albayrak'ın istifasını onaylayarak gerçekte bu İsrailci Pelikan Örgütü'ne harp açmış oldu. Fikri iktidar olamadık diyerek de ilk kurşunu sıktı. Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım'a sahip çıkarak da yine Pelikan Örgütü'nü bombaladı. Ancak toplum anlamıyor.


Milli Görüş derin devleti, Ergenekon ve FETÖ'den sonra İsrail'in Türkiye'deki yeni yapılanması Pelikan Örgütünü de mutlaka devlet içinde tasfiye edecek. Buna hiçbir güç engel olamaz. Sedat Peker'in Pelikan Örgütü ile ilgili açıklamaları bu gerçekler nedeniyle sansürleniyor.


Sabah başyazarı Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi ve Pelikancı Mehmet Barlas'ın köşesinde defalarca muhalif Kemalcı Sözcü gazetesi yazarları gibi CB Erdoğan'ı hedef alıp saldırmasının altında yatan gerçek budur. Yani kavga büyük. Milli Görüş Derin Devleti ile İsrail savaşıyor.


*****

İsmail Kılıçarslan diye bir yazar var. AK Parti'yi İslamcı siyaseti transformasyona uğratmakla suçluyor. Oysa İslamcı ideoloji ile siyasetin mucidi İsrail. Erbakan ve Milli Görüş'e karşı din adına düşmanlık etmek için İslamcı kavramını türetti İsrail. İslamcılar = İsrail kölesi.


İsmail Kılıçarslan, ülkücülüğe de zaten “dört başı mamur olarak temayüz edememiş bir ideoloji” demiş. AK Parti'yi de İslamcı siyaseti transformasyona uğratmakla suçluyor. Yani Cumhur İttfakı'nın iki partisini de hedef almış. Oysa İsmail, temayüz edememiş bir süfli kişilik.


*****

Sedat Peker'in MOSSAD ve CIA bağlantısını Türkiye'de yalnızca Doğu Perinçek'in Aydınlık gazetesi deşifre edip kamuoyunu bilgilendirdi.Konvansiyonel,digital ve sosyal medya Peker'in MOSSAD-CIA bağlantısına üç maymunu oynadı. Doğu Perinçek'in Atatürkçülüğü bu yüzden muteber degil!

*****


ODA TV'de Saklı Gündem programını yapan Serdar Cebe, MOSSAD ajanı Rafael Sadi ile İsrail'de kurulan yeni hükümet içinde Arap vekillerinin de olmasını irdelemiş. Haberin Başlığı, "Erbakan, İsrail'de iktidar ortağı!" Ne saçma değil mi? Oysa gerçek!


*****

Askeri disiplin ve paradigma içinde büyümüş ve bu kültür ile yoğrulmuş tek bir kişi bile ne ülke ne bölge ne de dünya siyasetini doğru okuyamaz. Buna Mete Yarar ve Yusuf Alabarda da dahil. Bu iki isim sadece ihanet içinde değiller. Diğerlerinden farkları bu. Siyaset öğrenilmez!Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: Kim ‘dikta rejimi var’ derse yüzüne okkalı bir tükürük sallamayın, yazıktır!"DİĞER HABERLER