Kim ‘dikta rejimi var’ derse yüzüne okkalı bir tükürük sallamayın, yazıktır!

Kim ‘dikta rejimi var’ derse yüzüne okkalı bir tükürük sallamayın, yazıktır!

Devlete katil denildiği, askere, polise, jandarmaya terörist denildiği, PKK ve YPG terör örgütünün açıkça savunulduğu, savunanların milletvekili olduğu bir Türkiye'de her kim demokrasi ve fikir özgürlüğü yok, dikta rejimi var derse yüzüne okkalı bir tükürük sallamayın, yazıktır!..

Devlete katil denildiği, askere, polise, jandarmaya terörist denildiği, PKK ve YPG terör örgütünün açıkça savunulduğu, savunanların milletvekili olduğu bir Türkiye'de her kim demokrasi ve fikir özgürlüğü yok, dikta rejimi var derse yüzüne okkalı bir tükürük sallamayın, yazıktır!


Selda Bağcan, "Parayı yola, köprüye değil insanlara harcayın" demiş. TC tarihi boyunca hiçbir sanat eseri özelliği olmayan heykellere harcadığınız parayı insanlara harcasaydınız eğer, Selda Bağcan gibi sanatçıların beyni dumura uğramamış olurdu. Daha sağlıklı düşünürlerdi.


TC'nin kurucu iradesi Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcıların en büyük kaybı, öfkesi ve mağlubiyeti CHP'nin ellerinin arasından kayarak Mustafa Kemal ile aralarında kan davası olan Dersimli Kemalcıların eline geçmesidir. İşin özü; Dersimli yönetim, İsrail'in emrinde değil!


AK Partili Mehmet Metiner, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulunarak, "Yeni bir kucaklaşma, helalleşme ve başlangıç için düşmeye basmasının şart olduğunu" açıklamasında bulundu. Ne demek bu? AK Parti, İsrail ve Türkiye'deki İsrail ile ilişkilerini normalleştirsin demenin Türkçesi.


*****


1938 yılında Viyana sokaklarına asılan bir tabelada “Dikkat Yahudi mahallesi” yazılıydı. Şimdi “Dikkat yakınlarda politik İslam var (cami)” tabelaları asılmaya başlandı. Türkiye'ye insan hakları dersi vermeye kalkan Haçlı Batı 1000 yıl önce ne ise şimdi de o.

 

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: Sabetayist Yahudi Kemalcıların 50 yıldır tüm uğraşları boşa gitti, değişen bir şey olmayacak! KAYBETTİNİZ…"DİĞER HABERLER