Sabetayist Yahudi Kemalcıların 50 yıldır tüm uğraşları boşa gitti, değişen bir şey olmayacak! KAYBETTİNİZ…

Sabetayist Yahudi Kemalcıların 50 yıldır tüm uğraşları boşa gitti, değişen bir şey olmayacak! KAYBETTİNİZ…

Selanikli Yahudi Kemalcı vesayet rejimi ve taraftarları şu gerçeği idrak etmeseler ya da kabullenmekte zorlansalar da hiçbir şey değişmeyecek. Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Oligarşinin kurucu iradesi olduğu eski müstemleke Kemalcı Türkiye yok ve bir daha da olmayacak...

İslam düşmanlığıyla tanzim edilmiş ve Batı'nın örtülü sömürgesi 1923 müstemleke Kemalcı TC rejimi kurucu iradesi Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Oligarşinin devlete tahakküm ettiği dönem bitti. O sayfa bir daha açılmamak üzere Milli Görüş tarafından tarihin çöplüğüne kaldırıldı.


Erbakan'ın kurduğu ve küresel bir milli/yerli Derin Dünya Devleti şeklinde tasarladığı Milli Görüş'ün Türkiye'yi yönetmesini engellemek için jilatini yeni açılmış sofistike kumpaslarla 50 yıldır mücadele eden Dünya Siyonizm'i ve yerli uzantısı Selanikli Kemalcı düzen kaybetti.


Duble yollara, otoyollara, havaalanlarına, köprülere, tünellere, barajlara, enerji yatırımlarına, hastanelere, milli ve yerli savunma sanayine iflah olmaz bir öfke ve nefretle saldıran Selanikli Sabetayist Kemalcı vesayet rejimi bu ülkeye, topraklara, milletimize ait olabilir mi?


Azgın azınlık Selanikli Sabetayist Kemalcı statüko ar damarı çatlamışçasına okunduğunda insanların hafızasında, beyninde Mustafa Kemal'i çağrıştıran Kur'an ayetlerini iptal edip Türkiye'deki İsrailci düzene zarar vermeyecek yeni bir Kur'an yazacak. İtiraz edecek Müslüman var mı?


Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı vesayet rejimi özetle diyor ki, “Ey benim asimile edip köleleştirdiğim Müslüman… Benim çerçevesini çizdiğim dini yaşayacak, uygun gördüğüm her ne varsa kılık/kıyafet, ibadet, yeme/içme, imam, müftü, hutbe hepsine itiraz etmeden itaat edeceksin.”


Okuduğu Allah'ın ayeti Mustafa Kemal'i tarif ediyor diye azgın azınlık Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcıların linç ettiği imama sahip çıkmayan ilahiyat, tarikat ve cemaatlerin tamamı tağut işbirlikçisi batıl/sapkın delâlet fırkalarıdır. Bu yapılara itaat edenler ise köle.


Allah'ın ayetini/emrini okuyan imamı değil de ayete düşmanlık eden Firavun'un gayri meşru nesline karşı İslam'ı, Kur'an'ı, değerlerini, kutsallarını savunacak kadar asgari bir imana, fazilete, şuura sahip olmayan ilahiyat, tarikat ve cemaatler, Kitap yüklü merkeplerdir.


90 yıldır inkarcı/müşrik Kemalcı eğitim sistemi ile adeta torna tesviye tezgahından üretilmiş ve asimile edilip paryalaştırılmış tek tip Müslüman tipolojisi devlet, iktidar, yönetmek nasıl bir izzettir farkında bile değil. Köleleştirilmiş Müslümanın tek derdi atama, tayin, ihale.


Selanikli Yahudi Kemalcı vesayet rejimi ve taraftarları şu gerçeği idrak etmeseler ya da kabullenmekte zorlansalar da hiçbir şey değişmeyecek. Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Oligarşinin kurucu iradesi olduğu eski müstemleke Kemalcı Türkiye yok ve bir daha da olmayacak.


AK Parti, Beştepe Külliyesi, sözde yandaş medya/akademiya, bakanlıklar, kurum ve kuruluşlar, bürokrasi ihanet içindeki haşeratlardan temizlenmiş, steril ve hijyenik değil, olmazda. Tek güvencem Milli Görüş Derin Dünya Devleti. Tek bir sefer bile yanılmadı, yanlış tuşa basmadı...


Osmanlı'nın son dönemlerinde başkent İstanbul, Sabatayist Yahudi İttihat ve Terakki'nin eline geçmiş. Ancak başkentin düşman tarafından işgal edildiğini bilmeyen yerel halk işgale direniyor. İsrail çökmüş. Ancak Selanikli Sabetayist Kemalcılar Milli Görüş Türkiye'sine direniyor.


Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş Derin Dünya Devleti'nin yönettiği Yeniden Büyük ve Lider ülke Türkiye gerçeğine karşı inanılmaz bir azimle mücadele eden Selanik Sabetayist Yahudi Kemalcıların 50 yıldır tüm uğraşları hepsi boşa gitti. Yine değişen bir şey olmayacak. Kaybettiniz…


Siyonizm'in İngilizler'e kurdurttuğu Batı'nın örtülü vesayeti altındaki 1923 eski müstemleke Kemalcı Türkiye'yi; Erbakan, gerçek Kurtuluş Savaşı 50 yıllık Milli Görüş cihadıyla yıktı.1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam medeniyetinin modern versiyonu Yeniden Büyük Türkiye'yi kurdu.


Medya, akademiya, sermaye, siyaset, bürokraside Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcılar hala etkin ve güçlüler. Peki, nasıl oluyor da Erbakan'ın öğrencileri 19 yıldır tek başına iktidar olarak ülkeyi yönetiyor. Çünkü Türkiye'yi yöneten Derin Devlet mekanizmasına Milli Görüş hakim.


Türkiye'de İsrail ile normalleşmeyi savunanların başında müstafi amiral Cihat Yaycı var. İsrail böyledir. Kendi adamlarını emrindeki medya ve akademiya gücü ile parlatır büyütür ve toplumun önüne kor. Millet bunu afiyetle yese de Milli Görüş Derin Dünya Devleti bu tezgaha gelmez.


Türkiye'nin üstün savunma sanayiinden ve ileri teknolojide söz sahibi olmasından, hatta doğalgaz ve petrol yatakları keşfetmesinden bile kırmızı görmüş boğa gibi kuduran sol/sosyalist elbisesini kamuflaj olarak kullanıp kapitalist Batı'nın fino köpekliğini yapanlar var…


İsrail, ABD, Avrupa; Irak, Suriye, Libya, Doğu Akdeniz, Dağlık Karabağ, Katar, Somali cephesinde Türkiye'ye karşı mağlup oldu, teslim oldu, sahadan çekildi. Şimdi böyle bir küresel güç Türkiye'yi Selanikli Kemalcılar tweet atarak engelleyebileceklerini düşünecek kadar zekiler (!)


Selanikli Kemalcılar birbirlerini iyi tanıyor ve kitlesel iletişim halinde kim hangi konuda ne saçma tweet atarsa atsın destekleyip incinmiş gururlarını tamir edip kendi kendilerini körler sağırlar gibi ağırlıyorlar. Ancak, Milli Görüş Derin Devleti ne istiyorsa onu yapıyor.


*****


Basın özgürlüğü ve fikir hürriyeti başlığı altında Siyonizm güdümlü kuruluşların hazırladığı düzmece raporlarla her yıl Türkiye'ye itibar suikastı yapan ABD, eski Başkanı Donald Trump'ın Facebook ve Instagram hesapları 7 Ocak 2023 tarihine kadar yasakladı. Kimseden çıt çıkmıyor.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "Kemalcılar, Tağuti inkarcı Kemalist vesayet rejimine bağlı ve itaatkar olacak imamlar atayın diyor!"DİĞER HABERLER