Türkiye ekonomisi batıyor ama dünyanın en büyük teknoloji firmaları Türkiye'de peşpeşe fabrikalar açıyor!

Türkiye ekonomisi batıyor ama dünyanın en büyük teknoloji firmaları Türkiye'de peşpeşe fabrikalar açıyor!

Küresel sermaye medyası ve akademiyasının ağzında çürük sakız ettiği, "Türkiye'de basın özgürlüğü yok" eleştirisi... İnsan hakları, özgürlükler, basın hürriyeti… Teşkilat adlı MİT dizisinde Hakan Fidan'ın PR'i yapılıyor!

Çamlıca Camii'ne, "Dağ başına kim gidecek" diyen Selanikli Kemalcılar ile, "İsraf" diyen İngiliz Temel'e inat 2 yılda 12 milyon kişi ziyaret etti. Oysa Çamlıca Camii ihtişamdır. Allah, Kur'an'da Hz. Süleyman'ın ihtişamından övgüyle bahsetmiştir. İhtişam izzettir ve gereklidir. Tıpkı Beştepe Külliyesi gibi.


"Yatırım yerine israfı seçtiler" sloganını ağzına çürük sakız etmiş ve Selanikli Kemalcıların Bilge Başkanı İngiliz Temel çok sevinecek! Çünkü Türkiye, Nisan ayında tüm zamanların rekor ihracat rakamına ulaşarak tam 18,8 milyar $ israf ihraç etti!


Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasının ekonomi bitti, battı, iflas etti hokkbazlığına inat; tüm zamanların en yüksek Nisan ayı ihracat rakamına ulaşıldı. Toplam 18.8 milyar $.


Türkiye'de pandemi sürecinde dar gelirli ailelere ve çalışanlara karşılıksız olarak yapılan nakdi yardım toplamda 53 milyar ₺. Satın aldığı atlara bile sahip çıkmayan Selankli Sabetayist Kemalcı CHP zihniyeti değil 53 milyar ₺'yi halka versin, 53 ₺'yi bile millete çok görür.


Türkiye sağlık turizminde 1 milyon rakamına ulaşarak küresel bir baş aktör olma yolunda hızla ilerliyor. Hollanda, Fransa, Almanya, Belçika, Hindistan'lılar ilk sırada. Asya, Avrupa'nın kuzeyi, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerinden yoğun ilgi var. "Şehir Hastaneleri niye yapılıyor? Ölü yatırım! İsraf değil mi?" Diyen çenebaz/düzenbaz muhalefet vizyon yoksulu.


Türkiye ekonomisi batıyor, iflas ediyor, kasa tamtakır! Ama dünyanın en büyük Çinli cep telefonu/teknoloji firmaları Türkiye'de peşpeşe fabrikalar açıp üretime geçiyor.


Xiaomi, Oppo, Vivo... Demek ki bu Çinliler, Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasının felaket tellallığının illüzyon olduğunu biliyor. Birde milletimiz öğrense…


Türkiye'de, "Ekmek ayaklanması" kavramıyla 2. Bir Gezi Parkı isyanı projesini devreye almak isteyen İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in emrindeki Sözcü, Cumhuriyet, Milli Gazete, Karar, Yeni Asya, Birgün ve Evrensel'in hemen her gün manşetten ekonomi ile ilgili manşet kardeşliği devam ediyor.


İnsan hakları, özgürlükler, basın hürriyeti…


ABD'li kart Siyonist sözde filozof Noam Chomsky, CB Erdoğan'ı totaliter olmakla suçlayıp özgürlükleri kısıtlamakla ve basın özgürlüğüne yönelik baskıları artırmakla suçladı. Madem ABD'de basın özgürlüğü ve demokrasi var; Noam Chomsky, Siyonizm ve İsrail aleyhine tek bir cümle kursun da görsün ebesinin özgürlüğünü!


ABD'li ünlü Siyonist Noam Chomsky, CB Erdoğan'a totaliter demiş. Ayrıca basın özgürlüğüne baskı yapıldığını söylemiş. Türkiye'deki takoz muhalif parti, medya ve akademiyanın söylevleri ile Siyonist Chomsky'i arasındaki benzerliğe dikkat ettiniz mi? Türkiye'deki dinazor muhalefet, okyanus ötesinden besleniyor.


Küresel sermaye medyası ve akademiyasının ağzında çürük sakız ettiği, "Türkiye'de basın özgürlüğü yok" eleştirisi tamamen illüzyon. ABD'de, Avrupa'da El Kaide yöneticilerini Afganistan'da ziyaret edecek bir gazeteci ve bunu yayınlayacak tek bir gazete/TV olabilir mi? Oysa Türkiye'de Kandil'e çıkmayan, Öcalan ile röportaj yapmayan, bunu yayınlamayan meşhur gazeteci ve ana akım gazete/televizyon kalmadı.


Küresel sermaye TV'si FOX'un her dönemin hokkabaz/hilebaz çarkçısı Fatih Portakal, "Ele verir talkını, kendi yutar salkımı" sözüne güzel bir örnek. Tam kapanmayı savunan Fatih Portakal, 20 arkadaşıyla doğum günü partisi düzenledi.


PKK sevici ve her dönemin madrabaz çarkçısı Merdan Yanardağ, alkol yasağıyla ilgili AK Parti'nin şeriat denemeleri yaptığını söyledi. Şeriata sahip çıkması gereken ilahiyat, tarikat ve cemaatler niye bu kadar sessiz, suskun ve tepkisiz?


İnsan hakları, özgürlükler, basın hürriyeti, fikir özgürlüğü şampiyonu Selanikli Sabetayist Yahudi kültür ve sanat camiası; sırf AK Parti ve CB Erdoğan'ı desteklediği için şarkıcı Yusuf Güney'i müzik piyasasından afaroz etmiş. Alın size özgürlük diye böğürenlerin ne kadar dikta/totaliter ve despot olduklarına dair güzel bir örnek.


Teşkilat adlı MİT dizisinde Hakan Fidan'ın PR'i yapılıyor!


Hani şu meşhur Teşkilat adında MİT dizisi var ya… Son bölümde Türk F-16'ları, Yunan jetlerini kovalamış. Vay be... Ulan ne büyük bir olay bu. Tüm yandaş haber portallarında manşet. İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudi Cemaati ise bayram ediyor. Çünkü Türkiye ile Yunanistan'ı düşman ülke ilan edip savaştırmak isteyen İsrail.


CB Erdoğan'ın hayatını ve mücadelesini anlatan bir TRT dizisi veya projesi yok. Ama MİT dizisi diye TRT 1'de yayınlanan Teşkilat üzerinden resmen Hakan Fidan'ın PR'i yapılıyor. Kimse de bu garabete itiraz etmiyor. Neden?


CB Erdoğan'ın, "15 Temmuz darbesini MİT bize bildirmedi. Hakan Fidan telefonlarımıza çıkmadi" dediği; dönemin Başbakanı Binali Yıldırım'ın, "Siz, öncelikle Cumhurbaşkanı ve Başbakana bilgi vermek zorundasınız. Genelkurmay'a gideceğinize neden bizi arayıp bilgi vermediniz" diye televizyonlarda hedef aldıkları Hakan Fidan'in PR'i için TRT'de MİT dizisi oynuyor.


*****


Türkiye'de ilk defa bir büyükşehir belediyesi halka hizmet maksadıyla ucuz at etinden yapılmış sucuk işine girdi. Elbette Türkiye'de her şeyin ilkine imza atan CHP'li bir büyükşehir belediyesi bu hizmete de imza attı. İstanbul BŞBB Ekrem İmamoğlu.


Erbakan'ın bir Milli Görüş projesi daha hayata geçiyor. Taksim Camii, Cuma günü açılıyor. Peki, "Erbakan ve Milli Görüş'ü biz temsil ediyoruz" diye kostaklanan samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'liler niye üç maymunu oynuyorlar? Siz kim, Milli Görüş'ü temsil etmek kim?


Tağuti Kemalcı statüko işbirlikçisi ve Allah'ın ayetlerini ağızlarını eğip bükerek, çarpıtarak anlatan ilahiyatçılar var. "Allah’ın indirdiği kitabın bir bölümünü gizleyenler ve onu az bir şey karşılığında satanlar yok mu, onlar karınlarına ateşten başka bir şey doldurmuyorlar. Allah kıyamet gününde onlarla konuşmayacak, onları arındırmayacak! Onlar için elem verici bir azap vardır. (Bakara: 174)


*****


İran'da Türkiye dostları ile İsrail muhibbi devlet görevlileri arasındaki iktidar savaşı kızışıyor. Dışişleri Bakanı Cevad Zarif'in deşifre edilen ses kaydıyla her iki blok birbirine girmiş durumda. Bakalım savaşı kim kazanacak?


Norveç'te tartışma konusu Türk S/İHA'ları... ABD'nin çok pahalı ve teknik/teknolojik alanda son derece sorunlu F-35'leri almaktansa; çok daha ucuz ve problemsiz Türk S/İHA'ları almak daha rasyonel bir girişim olacaktır deniyor.


*****


Fransa'da emekli generallerin Macron'a karşı 2. Bildiri yayınladıkları ortaya çıktı. Fransa ve Avrupa'ya Hibrit Savaş açıldı deniliyor. Kısacası, Türkiye küresel bir güç oldu ve 1 asırlık Siyonist/Haçlı hegemonyayı yıkıyor demek istiyorlar.


ABD Dışişleri Bakanlığı danışmanı kıdemli Siyonist David Philips, "Washington, Tayyip Erdoğan'dan bıkmış durumda" dedi. Allah'a hamdolsun. Washington'daki Siyonist lobiyi bıktıran bir başkanımız var. Siyonistlerin bıkkınlığı, Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası ile muhalefet partilerine de doğal olarak yansıyor tâbi.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “DİKKAT: Yahudi medya ve akademiya son günlerde, "Ekmek ayaklanması" diye bir kavram türetti!"DİĞER HABERLER