DİKKAT: Yahudi medya ve akademiya son günlerde, "Ekmek ayaklanması" diye bir kavram türetti!

DİKKAT: Yahudi medya ve akademiya son günlerde, "Ekmek ayaklanması" diye bir kavram türetti!

İMF'nin açıkladığı raporda belirttiği gibi Türkiye, pandemi sürecinde halkına, esnafına ve sanayicisine yönelik likidite yardımında dünyada 1 numara oldu... İngiliz Temel demiş ki, işçilerimiz döndükleri terin karşılığını almalı...

Küresel sermaye market zincirleri suni/yapay olarak fiyat artışı, kıtlık ve pahalılık yaptı. Ardından İsrailci medya ve akademiya mutfak yanıyor propagandasına başladı. Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi medya ve akademiya son günlerde, "Ekmek ayaklanması" diye bir kavram türetti. Yani 2. Bir Gezi Parkı isyanı projesi adım adım uygulanıyor. Dikkat...


Boğaz'daki Tapınak Şövalyeleri ve avaneleri 2 milyonluk arabalarına binip Bodrum'daki milyon $'lık villalarına gidiyor. Milyarlık viskilerinden yudumlayıp 1000 ₺ ödeyerek karnını doyurduktan sonra 20 bin ₺'lik telefonunun klavyelerine dokunarak sosyal medya adresinden yazıyor: Halk aç… Mutfak yanıyor… Ekonomi bitik…


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "2 milyonu aşkın haneye, hane başı 1100 lira 'Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı' ödemesi gerçekleştireceğiz." açıklamasında bulundu. Dün İMF'nin de açıkladığı raporda belirttiği gibi Türkiye, pandemi sürecinde halkına, esnafına ve sanayicisine yönelik likidite yardımında dünyada 1 numara oldu.


Türkiye'nin pandemi ile mücadelede sosyal devlet anlayışında dünyaya 1 numara olduğuna dair İMF'nin açıkladığı raporu yandaş ya da muhalif birçok medya karanlığa mahkum etti.


İngiliz Temel demiş ki, işçilerimiz döndükleri terin karşılığını almalı. Doğru demiş ama eksik demiş. Ey işçiler, Memurlar, Emekliler, Çiftçiler, Asgari Ücretliler… Size alın terinizin karşılığını veren Erbakan'a ve Refah-Yol'a sahip çıkmak yerine sokaklara dökülüp Türkiye laiktir, laik kalacak diye slogan attınız. Allah da size layık olduğunuzu verdi.


Devlet, sun'i fiyat artışıyla yapay kıtlık, pahalılık, yokluk meydana getiren küresel sermaye marketler zincirine, "Dur" demeye başladı. Önce pazar günleri kapatıldı. Ardahan ve Eskişehir'de gıda ve temizlik ürünleri dışında başka mamülleri satmalarına kısıtlama getirildi. Bu tür uygulamalar yaygınlaşacağa benziyor.


Selanikli Sabetayist Kemalcı Mine Kırıkkanat, sosyal medya hesabından muhalefete isyan bayrağı açtı ve tehdit etti. Çünkü yalnızca iktidar değil, Kılıçdaroğlu'nun CHP'si de milli ve yerli. İP ise tam anlamıyla çok parçalı. Ne iktidar ne muhalefet Selanikli Sabetayist Kemalcıların yarasına merhem olmuyor.


Kongre ve cenaze namazlarına pandemi sürecinde niye yasak değil diyerek höyküren Selankli Sabetayist Yahudi Kemalcılar, 1 Mayıs kutlamaları zorbalığına labalep diyerek karşı çıkmadı, hatta destekledi.


Dünya’dan kısa kısa…


ABD’nin enerji, banka ve limanlara yönelik uyguladığı yaptırımlar hakkında konuşan İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Abbas Arakçi, kısıtlamaların kaldırılması konusunda anlaştıklarını açıkladı. Anlaşmadan önce ABD Başkanı Joe Biden ile MOSSAD Başkanı Cohen'in 30 Nisan'da Washington'da görüşmüşler. Yani, İsrail'in onayı alınmış.


Hindistan, ABD'nin ambargo baskısıyla almaktan vazgeçtiğini açıkladığı Rus S-400 hava savunma sistemlerini yeniden alacağını ve ilk parti teslimatıyla ilgili anlaştıklarını ilan etti. Türkiye, ABD'nin tehdit ve baskılarına rağmen S-400'lerden caymaması ve bunun da yanına kar kaldığını gören ülkeler, ABD emperyalizmine meydan okuyor.


Ne diyoruz uzun mamandır, Dünyanın en büyük başkentlerinde Türkiye ve İsrail ile dayanışma içinde olan kadroların iktidar kavgası var. İste son örnek. Çin'in Japonya büyükelçisi twitter hesabından İsrail ve ABD paylaşımı yaptı. Dikkatlice bakın.


Düne kadar AK Parti'yi, "Dış politikada dostumuz kalmadı, herkesle düşman olduk. Yalnızlaştık" diye suçlayan Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiya bugün Suudi Arabistan, Mısır ve BAE ile ilgili ilişkilerin normalleşmesi adımlarına da karşı çıkıp algı operasyonu yapıyor. Tek dertleri İsrail ile barışmak.


Türkiye ile Mısır'ın normalleşmesi farklı bir boyuta taşındı. Türkiye'de İhvan üyesi mültecilerin durumunun açıklığa kavuşması ve Mısır'a geri dönüşü için 21 Nisan'da Mısır'dan bir heyet Ankara'ya ziyarette bulunmuş.


*****


Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında 44 terörist etkisiz hale getirildi. PKK, PYD/YPG'nin gerçek sahibi/patronu olan İsrail, ABD ve Haçlı Avrupa orduları nerede? Niye TSK'nın karşısına çıkmaya cesaretleri yok!


ABD'deki Yahudi lobisi mensubu senatörler, PYD ve YPG terör örgütünü desteklemek için Siyonist bir lobi şirketiyle anlaşmışlar. Bırakın bu lobicilik oynamayı da k.çınız yiyorsa Irak ve Suriye'de TSK'nın karşısına çıkın kalleşler.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Türkiye'de, Fransa'da ve Almanya'da emekli askeri kadroları kullanarak darbe yapmak isteyen Siyonizm ve İsrail çöküyor!" 


DİĞER HABERLER