Türkiye'de, Fransa'da ve Almanya'da emekli askeri kadroları kullanarak darbe yapmak isteyen Siyonizm ve İsrail çöküyor!

Türkiye'de, Fransa'da ve Almanya'da emekli askeri kadroları kullanarak darbe yapmak isteyen Siyonizm ve İsrail çöküyor!

Üç ülkede de planını gerçekleştiremeyen Siyonizm ve İsrail çöküyor... Kemalist vesayet düzeninin boyası dökülüyor! 28 Şubat post modern darbesinin bir ayağını oluşturan sendikalar 1 Mayıs'ı kutluyor...

Küresel güç Siyonizm ve İsrail'in Türkiye ve Fransa'dan sonra Almanya'da da eski askeri kadrolar üzerinden darbe planladığı ortaya çıktı. Erdoğan-Macron ve Merkel üçlüsü, Siyonizm'in hedefinde olduğuna göre farklı bir küresel güce bağlı olmaları gerekiyor.


İsrail ve hinterlandı önce Türkiye'de, sonra Fransa'da dün de Almanya'da emekli askeri kadroları kullanarak darbe yapmak istedi. Üç ülkede de planını gerçekleştiremedi. Siyonizm ve İsrail çöküyor.


İngiliz istihbarat kayıtlarına göre, ASALA ve PKK, Lübnan'ın Sayda şehrinde 1980'de toplantı yaptıkları ve bu toplantıda Türkiye'ye karşı birlikte saldırı düzenleme kararı aldıkları açıklandı. ASALA ve PKK terör örgütü MOSSAD ve CIA'nin kontrol edip Türkiye'ye karşı kullandıkları bir aparattı.


Türkiye; İsrail'in bölgeyi ateşe verip çıkacak yangını Türkiye'ye bulaştırmak için son projesi Rusya ile Ukrayna'yı çatıştırma komplosunu da bozdu. Rusya, Ukrayna sınırındaki askeri birliklerini çekti. Putin ve Zelenski yakında yüz yüze görüşecekler.


Siyonizmin Yalta'da kurduğu BM gözetimindeki ABD ve SSCB eksenli iki kutuplu dünya düzeninin bir ayağı SSCB, Afganistan işgalinde; diğer ayağı ABD'de Irak ve Afganistan işgalinde mağlup oldukları için yıkıldılar. Bunun tesadüf olması mümkün mü?


1980'li yıllarda Afganistan'ı işgal eden SSCB'ye karşı savaşan Mücahit gruplarını Erbakan, Pakistan üzerinden destekleyip organize etti ve SSCB'yi dağıttı. 2000'li yıllarda Afganistan'ı ve Irak'ı işgal eden ABD'ye karşı özgürlük mücadelesi veren El-Kaide ve diğer Uluslararası İslami gerilla gücünü de destekleyip ABD'yi mağlup eden yine Erbakan'dı.


Afganlı Mücahit gruplarının üst düzey yöneticileri defalarca Erbakan'ın davetine icabet ederek Türkiye'de düzenlenen Milli Görüş organizasyonlarına katıldılar. Bu salt Erbakan hayranlığıyla açıklanamaz. Ziya ül Hak ile derin ve samimi ilişkisi olan Erbakan, Pakistan üzerinden de Afganlı Mücahitleri besliyordu.


Kemalist vesayet düzeninin boyası dökülüyor!


Şeytan fışkısı Levent Gültekin, 17 günlük alkol yasağına karşı toplumsal isyan çağrısı yaparak gerekirse gerginlik çıkaralım dedi. Koronavirus tedbirleri bahanesiyle Selanikli Sabetayist Kemalcıların toplumsal bir isyan çıkartma programı devam ediyor. Hodri meydan diyoruz.


Eski müstemleke Kemalist vesayet düzeninin felsefesini en iyi elbette bir Kemalcı bilir. Selanikli Sabetayist Kemalcı Halk TV sunucusu Ayşenur Arslan: "Kızlı erkekli aynı evlerde kalamazlardan çıkıldı. Evlilik dışı birliktelikler mahkum edildi. Eşcinsellik neredeyse günah ilan edildi."


Selanikli Sabetayist Kemalcı azgın azınlık 90 yıldır laikliği nasıl savundular. Din ile devlet işlerinin ayrılması. 17 günlük alkol yasağına karşı Kemalcılar adeta bir müftü, ilahiyatçı, din âlimi gibi fetva üstüne fetva veriyorlar.


İşçiye, memura, emekliye, çiftçiye, asgari ücretliye yani tüm emekçilere TC tarihinin en yüksek gelir artışı ve refahını sağlayan Erbakan'ın başbakanlığını yaptığı Refah-Yol iktidarına karşı, küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail Sabetayist Oligarşi ile birlikte hareket edip 28 Şubat post modern darbesinin bir ayağını oluşturan sendikalar 1 Mayıs'ı kutluyor.


Takoz muhalefet pandemide millete destek paketi nerede, millet aç diye haykırsın... İMF'nin hazırladığı rapora göre halkına, esnafa ve sanayiciye likidite desteğinde Türkiye dünyada 1 numaralı ülke oldu.


IMF raporunda salgın süresince milli gelirin yüzde 9,4'ü oranında likit destek sağladığı belirtilen Türkiye, dünyada halkına, esnafına ve sanayicisine en fazla yardım yapan ülke oldu. Takoz/moloz/metruk muhalefet bakalım İMF'ye ne diyecek?


*****


HDP'nin Ermeni Soykırımı ile yüzleşin açıklamasının Millet İttifakı'na atılmış pimi çekilmiş el bombası olduğunu yazdık. Sonuçta CHP ve İP'li vekiller ile HDP'li vekiller birbirlerine girdi. İyi de oldu.


Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “17 günlük alkol satışı yasağına sahip bile çıkamayan Müslümanlar; sizden ancak köle olur!"DİĞER HABERLER