ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
Alacakaya'da Fark Var!
Alacakaya'nın Saadet Partili belediye başkanı Davut Tunç, belediyeye yeni kaynak yaratmak ve mevcut borçları ödeyebilmek için makam aracını satışa çıkarma kararı aldı.
Birim Müdürleri Belli Oldu
Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlunun 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde ikinci kez seçilerek göreve gelmesiyle birlikte Belediye de yeni ekibini oluşturmaya başladı.
Erbakan, Rafsancani ve Mutteki ile görüştü
Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, davet üzerine geldiği İran'da temaslarda bulunuyor.
Medyada Necmettin Erbakan Rahatsızlığı
Erbakan'ın aktif siyasete girmesi henüz bir kaç gün olmuşken bütün gözler Erbakan'ın üzerine çevrildi, fakat ne hikmetse bazı çevreler bundan tarifi namümkün bir şekilde rahatsız oldu.
Kurtulmuş'a Erbakan Soruldu
Erbakan siyasete hızlı dönüş yaparken, SP lideri Kurtulmuş'a 'Erbakan partinin başına mı geliyor' sorusu yöneltildi. Kurtulmuş'un cevabı ne oldu dersiniz...
Siyasetin yükselen yıldızı Erbakan
Erbakan'a siyasi yasağının kalkmasının ardından ilgi de artmaya başladı. Erbakan ile "Büyük Türkiye Grubu" arasında bir yemek organize ediliyor. Yemekte neler olacak? işte detaylar...
Erbakan 2. basın toplantısını yaptı
İran'a gitmeden önce ikinci basın toplantısını düzenleyen Milli Görüş Lideri Erbakan önemli mesajlar verdi.
El-Aziz’den Selmanoğlu’na hayırlı olsun
Gazetemiz yetkilileri Elazığ Belediye Başkanlığına ikinci kez seçilen Süleyman Selmanoğluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Teknik Direktör Hasan ÖZER’de istifa etti!
Maddi sorunlarını aşamayan ve ligde iyi gitmesine rağmen şok istifalar ile sarsılan Elazığsporda istifa kervanına katılan Teknik Direktör Hasan ÖZER dün saat 17:00de tesislerde bir basın toplantısı yaparak istifasını açıkladı.
İlk ziyaretini İran'a gerçekleştiriyor
Cumartesi günü İran'ın dini lideri Hamaney ve Cumhurbaşkanı Ahmedinecad'ın davetlisi olarak İran'a gideceğini açıkladı. Peki neden İran? İşte ayrıntılar...
Erbakan Dua Makamıymış!..
Erbakan Hoca'nın yaptığı çok önemli basın toplantısına Numan Kurtulmuş'un katılmamasını SP'de liderlik sorunu mu var? şeklinde değerlendiren internet sitelerine cevap veren SP Genel başkan Yardımcısı Ömer Vehbi Hatiboğlu büyük bir küstahlık yaptı...
Kurtulmuş o salonda neden yoktu?
Erbakan'ın siyasete dönüş kararını açıkladığı Saadet Partisi Genel Merkezi'ndeki toplantıya Numan Kurtulmuş katılmadı.
Erbakan Hoca siyasete geri döndü
Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nin verdiği kararın ardından Milli Görüş lideri bugün bir basın toplantısı düzenledi. Erbakan yarın bir basın toplantısı yaparak aynı gün Ahmedinejat'ın davetlisi olarak İran'a uçacak.
Çocuğunuza süt içirmenin en etkili yolu
Normalde 8 yaşın altındaki çocuklar günde en az iki bardak süt, 8 yaş üstü çocuklar ise 3 bardak süt içmeli. Peki bu gerekliliği reddeden çocuklara karşı neler yapılabilir?
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:33
Güneş 06:59
Öğle 12:15
İkindi 14:53
Akşam 17:18
Yatsı 18:37
DÖVİZ KURLARI
USD 3.8713     EURO 4.5671     IMKB 106239     ALTIN 161,217