ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
D-8'in Merkezi İstanbul'a alındı
Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan'ın ilk adımını attığı Gelişen Sekiz Ülke (D-8) sekreteryasının merkeziyle ilgili Ankara'da tarihi imza atıldı.
Vatan hedef büyüttü: Sıra Baykal'da
Geçen haftaki manşetimizde "Sabetayistlerin Baykalı, onun da CHPyi bitirmeye azimli" olduğunu yazmıştık. Sevigen'in başını yiyen Soroz'un Vatan Gazetesi'nin bugünkü maşeti ve yazarları bizi doğruluyor
İsrail Org. Başbuğ'dan Özür Diledi
İsrail Genelkurmay Başkanı Gabi Aşkenazi'nin Orgeneral İlker Başbuğ'u arayarak özür dilediğini yazdı.
ERBAKAN'ın hayali gerçek oluyor
Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın Başbakanlığı döneminde ilk adımları atılan D-8 projesinde yarın önemli bir imza töreni var.
ETSO’ya hayırlı olsun, ziyareti…
Gazetemiz yetkilileri ETSO başkanlığına seçilen Ali Şekerdağa hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
Şempanze Obama ABD'yi karıştırdı
Rupert Murdoch'un sahibi olduğu New York Post gazetesinde yayımlanan karikatürde Obama'nın şempanzeye benzetilmesi ırkçılıkla mücadele eden siyahileri kızdırdı.
Obama'nın İsrail'e ilk sürprizi!
Obama yönetimi, İsrail'i hayal kırıklığına uğrattı. İşte nedeni...
Yahudilerin okuduğu gazete hangisi?‏
Türkiyedeki yahudiler arasında yapılan bir ankete göre musevi cemaati hangi gazeteyi okuyor. Bakın ezici üstünlükle araştırmadan hangi gazete çıktı.
YAHUDİ KÜSTAHLIĞI
İsrail Kara Kuvvetleri Komutanının Türkiyenin 3 temel milli sorununu gündeme getirerek maraza çıkarmak için yaptığı küstahça çıkış derin bir anlam ve kapsamlı bir amaç ifade ediyor.
''Alacakaya Gerçek Belediyecilikle Tanışacak''
Bu hafta Röportaj köşemizin konuğu Saadet Partisi Alacakaya Belediye Başkan Adayı Davut Tunç...
Başörtüsü sorununa kişisel bir yaklaşım!
Uzun süredir gündemimize açılım olarak yerleşmiş, ehemmiyet arz eden bir mesele olması hasebiyle Türkiyenin dikkat kesildiği bir konu
General suikastinde Mason şüphesi‏
General Rızayev'in Azerbaycan'da mason locasının kurulmasına karşı olduğu için ortadan kaldırıldığı ileri sürüldü ve Aliyev'in bu yöndeki kararında etkili olduğu belirtildi.
Meclise Asılan İlk Bayrak Türkiye'nin
Suriye'de temaslarda bulunan TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın Suriye Halk Meclisi'ni ziyareti öncesi binaya Türk bayrağı asıldı.
Müminlerin Annesi Hz. Hatice
'Dört hanımın faziletleri, dünyadaki bütün kadınların faziletlerinden daha üstündür' buyrulmuş. O kadınlar; Meryem Bint-i İmran, Firavun'un karısı Asiye, Hatice bint-i Huveyled ve Fatma bint-i Muhammed"
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:43
Güneş 06:05
Öğle 12:22
İkindi 15:45
Akşam 18:26
Yatsı 19:43
DÖVİZ KURLARI
USD 3.4910     EURO 4.1702     IMKB 104123     ALTIN 145,934