ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
CEMİYETE ZİYARET
Basın Yayın ve Enformatik Genel Müdürü Salih Melek, Basın Şube Müdürü Bahattin Akyön, RTÜK Üyesi Hasan Tahsin Fendoğlu ve RTÜK Bölge Müdürü Erhan Esmeray Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
El-Azizcilerle Şevket Kazan'ın Erbakan Mücadelesi
Şimdilerde El-Azizciler denilen grubumuzun Erbakan ile yakınlık kurduğu ilk günlerden itibaren Şevket Kazan rahatsızlık duyduğunu gösteren birtakım önlemler almaya başladı. Bizler bunun nedenini çok uzun süre anlayamadık...
Üniversiteye giriş için ikinci şans
Bu yıl üniversiteye yerleşemeyen adayların şanslarını tekrar denemek üzere yapacakları ek yerleştirme başvuruları 9 Ekim Cuma günü sona eriyor.
SAYIN YETKİLİLER
Bir süre önce beton asfalt çalışması yapılarak Avrupa standartlarında bir kaliteye ulaştırılan Malatya Yolu gerekli koruyucu düzenlemeler geciktirildiği için erken bozulmaya maruz durumda.
İRAN LİDERİYLE İLGİLİ BOMBA İDDİA!
İngiliz Daily Telegraph gazetesi, İran lideri Mahmut Ahmedinecad'ın Yahudi kökenli olduğunu yazdı.
HANİ FARK NERDE?
Millî Görüşe sırt çevirip farklı arayışlar içerisine girmeye çalışan Numan Kurtulmuş ve yönetimindeki Saadet Partisi ülke ve dünya siyasetine ilişkin kamuoyunda hararetle tartışılan hiçbir konuda kend
Bebek kıyafetlerini seçerken dikkat edin!
Bebeğinizin giysilerini seçerken, kullanırken, saklarken ve yıkarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Haberimiz anne adaylarını ve anneleri ve tabiki babalarıda ilgilendiriyor.
Polis MYO Sınavı İptal Edildi
ÖSYM tarafından 13 Eylül 2009'da yapılan Polis Akademisi Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Adaylığı Sınavı, ÖSYM Yürütme Kurulunca iptal edildi. Sınav, 1 Kasım 2009'da yeniden yapılacak.
Suriye İş Gezisi Tamamlandı
Elazığ TSO tarafından 26-30 Eylül 2009 tarihleri arasında 34 kişilik ekiple Suriye'ye yapılan iş gezisinin başarıyla gerçekleştirildiği bildirildi.
El-Aziz Ailesinin Mutlu Günü
Gazetemiz mensubu arkadaşımız Osman Gürses dün gerçekleştirilen bir törenle dünya evine girdi.
Hürriyet Treni Çarşamba İlimizde!
Hürriyet Gazetesi'nin TCDD ile ortaklaşa düzenlediği etkinlikler çerçevesinde "Hürriyet Hakkımızdır-Tren Özgürlüktür" adlı İnsan Hakları Treni 30 Eylül 2009 Çarşamba günü Elazığ'a gelecek.
F.Ü. 53 yabancıya eğitim veriyor
2009-2010 öğretim yılı için Fırat Üniversitesini tercih eden Nijerya, Azerbaycan, Suriye, Moğolistan, Türkmenistan ve Gürcistan'dan 53 yabancı uyruklu öğrenci bugün eğitimlerine başladı.
Nüfus müdürlüklerimizde rotasyon
Elazığ merkez ve ilçe nüfus müdürlüklerindeki müdürlerin görev yerleri rotasyon yoluyla değiştirildi.
Harita Mühendisliği Bölümü Açılıyor
Şimdiye kadar Ülkemizde sadece 12 üniversitede bulunan Jeodezi ve Fotogrametri (Geomatik) Mühendisliği Bölümü, Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde de açılıyor.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:02
Güneş 06:23
Öğle 12:37
İkindi 16:00
Akşam 18:39
Yatsı 19:56
DÖVİZ KURLARI
USD 3.9399     EURO 4.8592     IMKB 115450     ALTIN 166,693