ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
Duyguları olan ilk robot: Kobian
Bu robot günün birinde "Robot değilim ben duygularım var" diyebilir. Çünkü ağlıyor ve gülebiliyor.
2009 KPSS giriş evraklarında hata yapıldı
2009-KPSS giriş belgelerinin basımında yapılan hata nedeniyle adayların yazışma adreslerinde yer alan semt/ilçe bilgisinin, adayın sınava gireceği binaya ait adresin sonuna eklendiği bildirildi..
Öğrenci kredisinin geri ödemesine kolaylık geliyor mu?
Ana para ve kredi toplamına uygulanan Toptan Eşya Fiyat Endeksi'yle (TEFE) ilgili bir affın söz konusu olmadığını söyleyen Albayrak, gecikme zammının belli bir yüzdesinin alınmayacağını kaydetti.
Migrenin şifresi çözülüyor
Tıp dünyasında migren çalışmalarıyla tanınan Türk araştırmacılar lodosla Türkiye'ye ulaşan Sahra Çölü'ndeki tozun migreni tetiklediğini saptadı.
İsteklerinizi sağ kulağa söyleyin
İtalyan bilim adamları, "isteklerin yerine getirilmesi için sağ kulağa konuşulmasının" gerektiğini ortaya koydu.
Eczane açık mı, kapalı mı anlaşılacak
Eczanelerin ön cephelerinde yer alan ve üzerinde 'E' harfi bulunan logolu ışıkların yanlış anlamalara ve kargaşaya neden olmaması için 'açık, nöbetçi ve kapalı' konumu ile ilgili düzenleme yapıldı.
Elazığ'da Bazı Bölgelere Geçici Askeri Yasak Getirildi
Genel Kurmay Başkanlığınca 16 Haziran-16 Eylül 2009 tarihleri arasında Elazığ'ın bazı yerlerinin geçici Askeri Yasak Bölge ilan edildiği bildirildi.
THY’den Elazığ’a Gece Seferi
Havaalanının tamamlanmasının ardından Elazığa düzenlenen sefer sayıları da hızla artıyor. Elazığ Valisi Muammer EROLun girişimleriyle THYnin Elazığa gece ek seferler düzenleyeceği bildirildi.
Hazar Şiir Akşamları Yarın Başlıyor
Elazığ'da bu yıl 17.si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Hazar Şiir Akşamları etkinlikleri bugün başlayacak ve önümüzdeki Pazar günü bitecek.
YANDAŞ İNTERNET SİTELERİNDEKİ BİR UYDURUK SENARYO…
Yok, bilmem Sadrettin Karaduman kendisi göreve devam etmek istemediğini söylemiş de Bu yüzden yerine onun da rızası alınarak atanan Erol Erdoğana görevini isteyerek devretmiş de... Fitneci sitelerin tahriki sonucu bu yaklaşımdan çark edip göreve yeniden talip olmuş da... Ve daha bir sürü zırva
BAŞARI İÇİN GÜÇLÜ İLİŞKİLER GEREKLİ
1 Temmuzda büyük bir organizasyon yapmaya hazırlanan çiçeği burnunda gazete Nethaberin eski sunucu, yeni gazeteci sahibi Elif Figen Aktepe Harput Güneşi isimli programının ayrıntılarını anlattı.
Erbakan’la uğraşanların hali!
Milli Gazete yazarı Zeki Ceyhan bugün köşesinde öyle bir yazı kaleme almış ki Erbakan aleyhine başlatılan yeni kampanyada başrol oynayan Numan ve tayfasına son uyarı niteliğinde
Bürokraside Devrim Niteliğinde İki Proje
Çalışma Bakanı Dinçer, bürokraside devrim niteliği taşıyacak iki ayrı proje açıkladı: 'Memurluk' 'yürütme' ve 'devlet' memurluğu diye ikiye ayrılacak ve 'bürokrasi enstitüsü' kurulacak..
2009 YDS VE ÖSS PUANINIZI HESAPLAYIN
2009 YDS ve ÖSS'de cevapladığınız doğru ve yanlış soru sayılarını girerek yaklaşık puanınızı hesaplayabilirsiniz. 2009 YDS ve ÖSS puanınızı hesaplamak için TIKLAYIN..
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3482     EURO 6.0863     IMKB 90954     ALTIN 213,681    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:57
Güneş 07:25
Öğle 12:23
İkindi 14:48
Akşam 17:09
Yatsı 18:32