ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
Özel öğretim kurumları zor durumda
Kayıt yenileme sezonuna ekonomik sıkıntılarla giren özel öğretim kurumları zor durumda. Çok sayıda kurum kapanmanın eşiğinde. Diğer sektörler gibi onlar da devlet desteği bekliyor
Bilgisayarda filmleri sorunsuz izleyin!
Videolarınızı sorunsuz izleyebilmek için, en popüler codec paketi K-Lite'ı son sürümüne buradan güncelleyin.
Akdağ: Türkiye salgına en hazır ülke
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, domuz gribine karşı bir aşı geliştirilmesi halinde Türkiye'nin bunu satın alacak ülkeler içinde olacağını belirterek, "bedeli ne olursa olsun bu aşıya talip oluruz" dedi.
Çin'den domuz gribine hızlı çözüm
SARS ve kuş gribi salgınlarını yaşayan ve salgın hastalıklara karşı büyük tecrübesi olan Çin, domuz gribi virüsü için hızlı test yöntemi geliştirdi.
Irak domuz gribi için 30 milyon $ ayırdı
Irak, dünya genelinde yayılan ölümcül domuz gribi ile mücadele için 30 milyon dolar ayrıldığını açıkladı.
Bilgisayarlarda da 'domuz gribi' tehdidi
Japonya'da şimdiye kadar rastlanmayan domuz gribi, ülkede "bilgisayar virüsü" şeklinde ortaya çıktı. "Domuz gribi hakkında bilgi" başlıklı eklentiyle gelen e-postalara dikkat!
Esnafa ve çiftçiye var öğrenciye yok mu
YURTKUR'un, öğrenim ve harç kredisi alan 220 bin üniversiteliye icra takibi başlatması borçlu öğrencileri zor durumda bıraktı.
Bakanlıktan dondurma uyarısı
Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, havaların ısınmasıyla birlikte dondurma tüketimi konusunda uyarıda bulundu.
Nifak çıkarmak isteyenler!
Zeki Ceyhan'ın bugünkü yazısı Numancılara tokat gibi bir cevap veriyor.
Erbakan’ın tarihi İran seyahati
Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın tarihi İran ziyaretinin ayrıntıları. Milli Gazete yazarı Mustafa Kurdaş'ın kaleminden okuyun...
TÜRK-İş terörü lanetledi
Türk-İş İl temsilciliği dün teröre kurban verilen askerlerimize rahmet diledi sebep olan terör örgütünü ve destekçilerini lanetledi.
Fırat Teknokent’e Bakan desteği sağlandı
Fırat Üniversitesi kampus alanı içerisinde kurulması için çalışmaları devam eden Elazığ Fırat Teknokent Projesine Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayandan destek geldi.
KOSGEB'den Sanayicinin Haberi Yok
MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısının konuğu olan KOSGEB Sinerji Odağı Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Orhan KOSGEB Destek ve Kredileri hakkında bilgiler verdi.
Kurtulmuş: Erbakan'ın gezisi partiyi bağlamaz
Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, "Sayın Erbakan'ın İran'a yaptığı gezi tamamen kişisel gündeminde yer alan bir gezidir" dedi
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:05
Güneş 06:26
Öğle 12:15
İkindi 15:21
Akşam 17:52
Yatsı 19:08
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6250     EURO 6.4525     IMKB 97454     ALTIN 222,309