ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
Yazıkonak aile hekimi değişiyor
25 Kasım 2009 tarihinde istifa edecek olan Elazığ Merkez Yazıkonak 110 Nolu Aile Hekiminin yerine yeni aile hekimi atanacağı duyuruldu. Müracaatlar 20 Kasım Cuma günü sona eriyor.
TÜRKİYE EKSEN OLUYOR
Batı ekseninden çıkıp başka eksene girmiyor, kayma yok...
El-Aziz’den MHP’ye ziyaret
Gazetemiz idarecileri MHP il başkanlığına seçilen Behçet Susmazı ziyaret etti.
ESAM KONFERANSI- VİDEO
Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ESAM'ın 2009-2010 Çarşamba toplantılarının ilkinde verdiği "Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen" konulu konferansın videosu...
ALTUNYUVA EL-AZİZ’DE…
Karayolları Genel Müdürlüğü ETÜD Daire Başkanı Yasin Altunyuva gazetemizi ziyaret etti. Hâlâ tartışılan görev değişikliği ile ilgili yükselme mi yoksa kızağa alınma mı muammasına da son noktayı koydu.
Çocuğunuz sizi ''parmağında oynatmasın''
Çocuğuna hayır diyemeyen, böyle olunca da parmakta oynatılan yeni nesil anne-babalardan olmak istemiyorsanız, aşagıdaki 8 tavsiyeye kulak verin.
Emzirmenin bebek ve anneye yararları
Anne sütünün yararları ve emzirmenin önemi saymakla bitmeyeceği her geçen gün yapılan yeni araştırmalarla kanıtlanıyor. Annenin emzirmeye teşvik edilmesi ve özendirilmesi için rapor hazırlandı.
Domuz gribine karşı Türk aşısı
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, aşının Türkiye'de üretilmesi için çalışma yürütüldüğünü ve aşılamada hedefin 40 milyon kişi olduğunu açıkladı.
Göktaşı dünyaya teğet geçmiş
Geçen Cuma küçük bir göktaşının Dünya'yı yalnızca 14 bin kilometre mesafeden sıyırıp geçtiği ve astronomların bunu yalnızca 15 saat önce farkettikleri ortaya çıktı.
Memurluk sistemi tamamen değişiyor
Çalışma Bakanı Ömer Dinçerin, Başbakanlık Müsteşarlığı döneminde başlattığı, Türkiyede memuriyet sistemini tamamen değiştirecek yeni sistemle ilgili düğmeye basıldı...
Forbes dergisinin en güçlü isimler listesi
Amerika'da basılan Forbes dergisi 'dünyanın en güçlü insanları' listesini açıkladı. Yayınlanan listede, politikadan şirket sahiplerine ve medyadan örgüt liderlerine kadar birçok ünlü isim var.
Dersim'de özel kanunla idamlar yapıldı
Osmanlı döneminde yüzyıllarca yurtluk ve ocaklık biçiminde özerk olarak yönetilen Dersim Bölgesinde, 1935te 2884 sayılı Dersim Vilayetinin İdaresi Hakkında Kanun çıkartılması ile isyanlar başladı
TEĞMEN TÜMER TEKRAR YARGILANDI
Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde, bir askerin eline pimi çekilmiş el bombası vererek patlamasına yol açtığı öne sürülen Piyade Teğmen Mehmet Tümer'in yargılanmasına 11 Kasım Çarşamba günü devam edildi.
Cansuyu kurban bedellerini açıkladı
Cansuyu Yardımlaşma Derneği, bu yıl için ülke ve bölgelere göre belirlediği üç farklı kurban bedelini açıkladı.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.7445     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 242,483    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:52
Güneş 06:15
Öğle 12:35
İkindi 16:02
Akşam 18:45
Yatsı 20:02