ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
BİRLEŞEN MÜDÜRLÜKLERİN TANIŞMA TOPLANTISI
Cumhurbaşkanlığının 703 no’lu Kanun Hükmündeki Kararnamesi gereğince Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Kredi Yurtlar Kurumunun birleştirilmesinden dolayı iki kurumun adaptasyonu ve entegrasyonu çerçevesinde bir değerlendirme ve tanışma toplantısı gerçekleştirildi.
Elazığ 3. Etap Tokilerin imzası atıldı
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın girişimleri ile Memur-Sen 3. Etap TOKİ Konutları için ilk imzalar atıldı...
Vali Kaldırım Sanayi Mahallesi’nde
Vali Çetin Oktay Kaldırım, ilimiz Sanayi Mahallesi'nde "Bakkallara Bakakalma, Sev Say Yaşat" projesi kapsamında ensafları ziyaret etti.
Yahudi medyasının İngiliz Temel aşkı/YRP asla milli görüşü temsil edemez!
Yahudi medyasının İngiliz Temel aşkı / YRP asla Milli Görüşü temsil edemez! / Kim Erbakan ve 2. Abdülhamid düşmanıysa onlar İsrail'in köpeğidir / Davos; mahalle kahvehanesine dönüştü!..
PALU’DA ÇEKTİ DÜNYADA GÜNDEM OLDU
Doğru zamanda, doğru yerde olmaktır fotoğrafçılığın altın kuralı… Elazığ Palu doğumlu Enver Hancı da doğru zamanda doğru yerdeydi, düşünmeden deklanşöre bastı. Ve o fotoğraf bir anda dünyada gündem oldu. Hancı; The Guardian, El-Cezire, The Telegraph gibi dünyanın önde gelen ajanslarında yayınlanan fotoğrafın hikayesini El-Aziz’e anlattı.
SERVİKS KANSERİ FARKINDALIK ETKİNLİKLERİ DÜZENLENDİ
İl Sağlık Müdürlüğü tarafından "Serviks Kanseri Farkındalık Ayı" kapsamında toplum tabanlı taramaları yaygınlaştırmak ve farkındalık oluşturmak üzere ilimizde çeşitli etkinlikler düzenlendi.
FIRAT ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİNİN PROJE BAŞARILARI DEVAM EDİYOR…
Fırat Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından hazırlanan TÜBİTAK Uluslararası İşbirliği Projesi ile TÜBİTAK 1001 projesi kabul edildi.
ALİ’NİN ENERJİ SERÜVENİ ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Enerji verimliliği ve enerji tasarrufu bilincini küçük yaşlarda oluşturulması amacıyla Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’nın hazırladığı ‘Ali’nin Enerji Serüveni-2’ dergileri, Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından ilkokul 4. sınıf öğrencilerine dağıtıldı.
Türk savaş gemileri 7 gemiyi durdurdu
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Doğu Akdeniz enerji sahalarındaki işgallere izin vermiyor. Rum yönetimiyle anlaşıp Kıbrıs’ın batısında doğal gaz arayan İtalya, Fransa, İngiltere, Almanya ve Malta bayraklı 7 geminin Türk savaş gemileri tarafından püskürtüldüğü ortaya çıktı.
TÜRKİYE BENİM GÖRDÜĞÜM EN İLKEL ÜLKELERDEN BİRİDİR
En büyük icraatı kendi dışkısını yemek olan evrimci profesör Celal; yediklerini kusmaya başladı.
SAADET PARTİSİ'İNİ YEZİD'TEN KURTARACAĞIZ.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor...
Elazığspor’dan ayrılan Serkan Kurtuluş; BB Erzurumspor’da!
Elazığspor’la olan mukavelesini tek taraflı fesheden Serkan Kurtuluş, süper lig ekiplerinden B.Ş Belediyesi Erzurumspor’a transfer oldu. Elazığspor’dan ayrılan futbolcuların imza attıkları takımlar...
Afyon ve Denizli Lamine Diarra’nın peşinde/ Idrissa Diarra’da mutlu son!
Transfer tantasını açamayan Elazığspror'da Lamine Diarra ayrılık kararı aldı. Elazığspor, serbest kalmayı bekleyen İdrissa Diarra’yı takımda tutmayı başardı...
REKTÖR DEMİRDAĞ, FHGC’Yİ ZİYARET ETTİ
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
DÖVİZ KURLARI
USD 5.2618     EURO 5.9718     IMKB 100866     ALTIN 216,545    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:29
Öğle 12:40
İkindi 15:18
Akşam 17:42
Yatsı 19:02